Opera i problem z ImageShack

opera5es.th.jpg

Prosze mi wytlumaczyc dlaczego(od dzis mam ten problem wczesniej bylo ok)zamiast wyswietlic obrazek mam cos takiego jak wyzej?Moge wyslac ale juz np z Forum nie moge go otworzyc,wyswietla sie tylko taka stronka z serwera,jest tak tylko w "Operze"w IE jest w porzadku.

A nie zmieniałaś nic w ustawieniach opery.

U mnie pod Operą jest ok, więc wina leży w programie. :?

Umnie jest dokladnie taki sam problem pod Opera a nic nie zminialem w ustawieniach od wcozraj tak jest log czytsy dzisiaj skan Kasprem i czysto :frowning:

po prawej stronie na gurze masz taki obrazek jakby aparat, kliknij na to i wybierz ipcje pokazuj obrazki, prawdopodobnie to miałes wyłączone

Bylo tez ok,ja nic nie zmienialam,teraz szukam przyczyny i nie wiem gdzie moze byc blad.

Nie jestem pewien ale w Operze jest jakiś przycisk na klawiaturce lub taka opcja w ustawieniach że niewidać żadnych grafik.

Niestety mam tom opcje wlączona i dalej ich nie wyswietla na innych servach jest dobrze :?

wiec to zalezy od servera, widocznie chwilowo tak jest, zobaczcie czy np. za tydzień bedzie ten sam problem, ja mam opere 8.0 i wszystko mam wporządku :slight_smile:

Obrazki wlaczone,grafika jest:wszystko-animacje,obrazki itp.Tylko problem z otworzeniem obrazka z serwera. :wink:

Czytaj posty ze zrozumieniem. :evil:

Post kosz.

Nie moze byc z serwerem bo na IE jest ok!Skanowalam rano Spybotem(ale o ile sie nie myle,to ten problem juz byl i dlatego sprawdzalam)i znalazl mi "cookie Advertising.com"ktore usunelam.Gdybym nawet chciala przywrocic to nie utworzyl kopii-nie mam pojecia dlaczego.Sprobuje jeszcze wyczyscic cookie i tempy-moze cos sie zmieni.

Opere uaktualnilam do wersji 8.1 -w 8.0 juz byl ten problem.

P.S. Znalazlam przyczyne,podaje,moze komus sie przyda;Narzedzia>Szybka konfiguracja i trzeba odznaczyc"Włacz obsluge JavaScript" i wszystko dziala.–tylko jest maly problem;przy nieaktywnej obsludze "JavaScript"nie wyswietlaja sie na str np"Onetu"ruchome reklamy(na gorze przegladarki),wiec mozna wlaczyc te funkcje i jest ok,jedynie wtedy nie dziala podglad obrazka wyslanego z serwera “ImageShack”(wyslac mozna ale nie mozna po klinieciu w niego go zobaczyc juz jak jest na str Forum),zostaje wiec opcja wlaczania i wylaczania,tak przynajmnie jest u mnie.