Opera i strona www.fotka.pl - problemy z działaniem

Czy to błąd opery czy trzeba coś przestawić?

Otóż w operze nie mogę przelączać się pomiędzy poszczególnymi zdjęciami danej osoby. Jeśli ma więcej niz jedno zdjęcie można zobaczyć tylko główne zdjęcie, ale reszty po prostu się nie da zobaczyć. Opera nie widzi linków na tych pozostałych zdjęciahc do powiększenia.

Mam nadzieję że w miarę jasno to wytłumaczyłem.

Pod FF i IE wszystko działa poprawnie.

Opera najnowsza 9.21 i xp sp2.

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić poza zmianą przeglądarki? :lol:

Możesz zapodać link ?? Sprawdzę u siebie

Mam tak samo ale u mnie wystarczy kliknąć w zakładkę “Zdjęcia” i wszystko wraca do normy. Tylko na Operze ten błąd występuje na IE, FF również mi działa wszystko normalnie.

Spróbuj w preferencjach dla witryny w zakładce Sieć zmnienić sposób przedstawiania się przeglądarki na Internet Explorer albo Firefox może pomoże.

Pozdrawiam.

Monczkin każdej osoby, która ma konto na fotce…

Choćby konto pierwszej osoby z brzegu :wink:

Nie da się przełączać pomiędzy zdjęciami…

Złączono Posta : 13.06.2007 (Sro) 11:55

Ano wraca… tylko troszkę to uciążliwe. Ale jeśli nikt nie znajdzie innego pomysłu to pozostanie klikać w tą zakładkę i po sprawie.

Tylko głupio że od razu nie da się przełączać pomiędzy tymi zdjęciami.

To nic nie daje. Już wcześniej próbowałem :wink:

proponuje zgłosić to na forum fotki

w dziale o fotka

;]

bo wina zapewne leży po stronie fotki … ona taka zbugowana ;]

Zapewne moja uwaga nie będzie zbyt owocna, ale jedno mogę powiedzieć - nie jest to wina Opery 9.21 - ogólnie.

Odwiedziłem fotkę - oglądałem , powiększałem , przełączałem się pomiędzy oglądanymi fotkami - bez problemów. Pod podanym linkiem - klikam w miniatury i normalnie się otwierają w powiększeniu…

Operę ma ustawioną jako domyślną, z zaznaczeniem wszystkich typów plików.

Pozdrawiam

Wina jest po ich stronie a nie przez Operę. Też tak mam ale zdążyłem się do tego przyzwyczaić… wcześniej próbowałem reinstalki na czysto a nawet formata zrobiłem :mrgreen: Dwa tygodnie temu kupiłem nowy komputer i myślałem, że problem z fotką zniknie ale zonk… pisałem do nich wiele razy, za każdym razem odpowiadali, żeby wyczyścić pamięć podręczną ale to i tak nie pomaga. Problem pojawił się ok. 2 miesiące temu, kiedy zaczęli masowo robić zmiany w wyglądzie i dzialaniu strony fotka.pl i coś zchrzanili, że Opera źle interpretuje ich sajt.

Ja “poradziłem” sobie z tym, że gdy oglądam profil to robię gest myszy (otwórz tą samą stronę na nowej karcie - ppm, dół, góra) i wszystko pięknie działa :slight_smile:

Chyba jednak odwrotnie:

http://my.opera.com/polski/forums/findp … id=2002356

No i po kłopocie… wszystko wiadomo dzięki :wink:

Hmm… mi nie pomogło to, o czym napisali na forum Opery… :?