Opera jest NAJLEPSZA!

A więc pisze ten post specjalnie po to, aby was zachęcić do używania Opery.

Sam używam Opery i nic innego, bo jest ona szybka, niesamowicie przejrzysta, ma wiele użytecznych opcji, jest darmowa choć ma reklamę, jest wielo językowa. Naprawde używałem wielu przeglądarek, ale Opera JEST NAJLEPSZA! :smiley:

http://www.opera.com/

OPERA THE BEST - proste, dopiero potem Team Mozila

i reszta nakladek na IE

poprostu za dobry produkt trzeba zaplacic jesli niechcesz reklamy

i tak sie ciesz ze wogle mozesz ja za darmo uzywac hihih

Tylko ta reklama (banner) na pasku zadań w wersji bezpłatnej jest nie potrzebna (szkoda że musi być)

skoro tak mówisz :stuck_out_tongue:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=24

co mi tu za mity dajesz kazdy uzywa Opery ,lub cos z Mozilly ,a ze ma ustawione ze przegladarka przedstawia sie jako IE to wiesz ,potem wychodza analizy rynku ze IE pierwsze miejsce a to jest bzdura totalna nikt o zdrowych zmyslach z tego niekorzysta

ja uzywam ja tylko do skanerow AV bo tylko do tego sie nadaje hehee

nawet ci z Microsoftu uzywaja Operki widac czesto

na prezentacjach ich produktow :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

bledne wyniki i tyle i niewiedza uzytkownikow

dostajacyh system do reki przekonani ze produkty MS takie Super wiec IE

jest THE BEST

fajnie nie >>

Moim zdaniem opera byłe super… Ale te ostatnie wydania z serii Opera 7.5…

ją moim zdaniem pogorszyły z powolniły… jej działnie … No czasami wyświetlanie niektórych stron bywało dziwne…

Przesiadłem się na Firefooxa i faktycznie ta przeglądarka znacznie zyskała w ostanich czasach a IE używam bardzio sporadycznie … Jak musze… !!

Pozdrawim

Nie chwalcie jej tak bo ją przechwalicie. Opera jak każda inna przeglądarka ma swoje wady i zalety. Niestety mi w mniejszym stopniu przypasowała niż co niektóry. :smiley:

Ja teraz mam 7.60 beta. Z .7.54 miałem problemy, które dotąd nie zostały rozwiązane.

Mozilla jest “bardziej otwarta na potrzeby użytkowników”. Otwarty projekt, licencja. Ostatnio do firefoxa się przyzwyczaiłem.

P.Piotrek To nie wina opery, że źle wyświetla strony. Raczej IE nie jest zgodny ze wszystkimi standardami W3C. Poczytajcie artykuł, który niedawno ukazał się na vortalu.

no co wy najlepszy jest Microso =D> ft Internet Explorer

AVE Billy, AVE Monopolizm

ps.(Billy mi za to płaci)

To ejst dlatego ze niedoswiadczeni webmasterzy robia strone pod Glupiego IE!! a IE to jest badziew!! Gdyby IE był tak dobry to nie było by tak duzo niezaleznych przegladarek i tak duzo uzytkownikow uzytkujacych je!!!

Jedynym powodem dlaczego ludzie uzywają ie jest to, że jest zintegrowany z windows.

Dokładnie :slight_smile: Ale i tak Opera moim zdaniem narazie nie jest lepsza od Firefox :twisted: FIREFOX THE BEST

Tak naprawde to nie ma sie co spierac która lepsza. Kazdy ma swoje upodobania. A napisać Opera The Best to nic nie znaczy. Napiszcie dlaczego. Udokumentujcie i przekonajcie niewiernych. :smiley:

z tym blędnym wyświetlaniem stron , a jakie to ma znaczenie ? ,czy ja webmasterem jestem i wiem jak ma być pokazana i czuje dyskonfort bo pokazuje inaczej ?, mnie akurat podoba się właśnie tak jak pokazuje Opera ,uważam, że estetycznie , wole oglądać strony wyświetlane przez Opere a nie ‘‘poprawnie’’ tak jak pokazuje IE, może przyzwyczajenie ,do IE czasem wchodze dla sporadycznego skanowania skanerem online …:slight_smile:

Ciekawy temat…

Sam używam Opery, która to przeglądarka najbardziej mi pasuje.

A dla osób nieprzekonanych, co do tego, że używanie IE jest już “nie modne” i zastanawiają się nad przesiadką polecam kilka artykułów:

Co do skanerów online. Od kiedy Trend Micro uruchomił swój skaner który działa pod wszystkimi przeglądarkami (jak widać dla chcącego nic trudnego) IE zagineło gdzieś w bezdennych czeluściach mojego systemu… :slight_smile: .

…nie wiedzialem ze Mozilla jest nakladka na IE :lol: :hahaha:

A ja używam Opery od dawien dawna i jak instaluje za kazdym razem Mozille (probowalem kilka razy) to po kilku pierwszych uruchomieniach po prostu nie mogę dłużej na to patrzeć :x Nie dośc ze ma badziewny interface(skórki tez są denne) to jeszcze wymaga sporo ramu, wolno dziala i są długie odstępy pomiedzy ladowaniem stron (klik- dlugo dlugo nic- i nagle nowa strona. o sie nazywa mydlenie oczu prędkością).

Czytając artykuły na temat przeglądarek dowiadujemy się,że czołową lokate zajmuje IE.Powód jest banalny!Liczone są też komputery biurowe,które przeważają na korzyść IE ponieważ z wiadomych względów,tylko IE tam funkcjonuje.Jeśliby zrobiono ankietę wśród userów domowych i przy tym zaawansowanych okazałoby się,że IE jest na szarym końcu.Nie wiem tylko co by było na pierwszym miejscu?

Ja osobiście przesiadłem się na Firefoxa,ale nie będę się wypowiadał na temat jego wyższości nad Operą ponieważ jej nie używałem! :?

Jak mówiłem, kerimus chyba nie tylko dlatego, na pewno nie. Wiele userów, jak pisano kiedys w newsie jest _ "mało zaawansowana technologicznie, _ nie wie nawet, że coś innego istnieje, kotzysta z tego, co było standardowo.

Czytaj dokladnie posty Kamy.

Opera też żre ram, jak się nie podoba Mozilla Suite to spróbuj firefoxa, ale to Twoja sprawa.

Ja mam Operę i mozillę i używam zamiennie 8)

Team Mozilla i reszta nakladek na IE czyli mozilla i nakladki, nakladki i mozilla. Jakby wszystko na IE :wink: ale to tylko słowa.

:lol: