Opera + mysz

Czy ktokolwiek kiedy słyszał jak sprawić aby Opera widziała oba kółka myszy?

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Mam Opera 7.50

Wejdz w narzedzia, preferencje, mysz i klawiatura i zobacz czy masz wlaczona obsluge gestow myszy. Nie wiem czy pomoze ale warto sprobowac.

Dzięki, ale mi chodzi o to abym mógł przewijać okna oboma rolkami, tzn jedną w pionie a drugą w poziomie. Jak na razie to niezależnie którą kręcę to mam przewijanie pionowe :?

Prosiłbym o nie udzielanie odpowiedzi w stylu, że można to zrealizować za pomocą środkowego przycisku myszy [-X

A w innych aplikacjach dzialaja obie rolki? Jak nie to powinienes zainstalowac oprogramowanie do myszy.

A po co Ci pozioma rolka w oknie przeglądarki ?? Czy zamiast kombinować nie prościej jest po prostu zwiększyć rozdzielczość na 1024*768 ??

a moze ma juz taka rozdzielczosc? pozatym przy wlaczonych zakladkach (a zajmuja troche miejsca) czesto pojawia sie wlasnie poziomy pasek.

No właśnie o to mi chodzi, tak jak powiedział harnas. Czasami jak w internecie szukam jakichś tapet to one mają więcej niż 1024*768, a i screenshoty niektórych programów też są większe.

Tu przykład tego o co mi chodzi.

Owszem można zmniejszyć ale wtedy staje sie on mniej czytelny. Druga rolka by się tu bardzo przydała.