Opera-na jednym profilu dziala,na drugim nie dziala

witam, mam taki problem,

jako przegladarke od zawsze uzywalem opere,

zainstalowalem wersje 9.10 ale na moim slabym komputerze nie sprawowala sie najlepiej wiec chcialem powrocic do wersji wczesniejszej.

zainstalowałem 8.50 i się okazało że na jednym profilu działa(mam 2 profile-system xp),a na drugim wyrzuca znany z xp błąd: nastapił błąd przy uruchamianiu opera.exe…wysyłaj nie wysyłaj itd.

wrzucilem więc wersje 9.02,

na jednym profilu działa nadal, na drugim tym razem zachowanie jest inne,po uruchomieniu aplikacji w menedzerze zadań pojawia się proces Opera.exe ale okno aplikacji się nie pojawia (w tym czasie użycie procesora cały czas wynosi 100%), co więcej z tego profilu nie udało się również odinstalować Opery.

Przy wersji 9.10 działa na obydwu profilach.

czy ktoś wie w czym tkwi problem, bo chciałbym powrócić do wersji wcześniejszych.

a ta ??? http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=680

… a podczas instalacji zaznaczyłeś, np: ża instalujesz dla wszystkich userów, czy tylko twojego konta… ??

8.54 niestety tez nie dziala na obu profilach,

przy instalacji oczywiscie zaznaczalem chec posiadania osobnych profili.

z innymi aplikacjami nie ma takich problemow, z opera tez nie bylo, pojawil sie gdy chcialem wrzucic wersje wczesniejsze.

A po jakiego grzyba chcesz używać “dziurawych” wersji ?. Powrót do 8.54, to masakra jeśli ma się pocztę - inny format. 9.02 od 9.10 odróżnia inny format pliku haseł i parę (chyba dwie) “dziurek”.

Skąd Opera ma wiedzieć jaki masz sprzęt ? ;)(co to za pokład tak w ogóle ?) . Wyłączyłeś chociażby wygładzanie obrazków, animacje gif czy gładkie przewijanie ?. Używasz jakiś wtyczek np. flash, qt ?.