Opera-na jednym profilu dziala,na drugim nie dziala


(Rycerz 83) #1

witam, mam taki problem,

jako przegladarke od zawsze uzywalem opere,

zainstalowalem wersje 9.10 ale na moim slabym komputerze nie sprawowala sie najlepiej wiec chcialem powrocic do wersji wczesniejszej.

zainstalowałem 8.50 i się okazało że na jednym profilu działa(mam 2 profile-system xp),a na drugim wyrzuca znany z xp błąd: nastapił błąd przy uruchamianiu opera.exe.........wysyłaj nie wysyłaj itd.

wrzucilem więc wersje 9.02,

na jednym profilu działa nadal, na drugim tym razem zachowanie jest inne,po uruchomieniu aplikacji w menedzerze zadań pojawia się proces Opera.exe ale okno aplikacji się nie pojawia (w tym czasie użycie procesora cały czas wynosi 100%), co więcej z tego profilu nie udało się również odinstalować Opery.

Przy wersji 9.10 działa na obydwu profilach.

czy ktoś wie w czym tkwi problem, bo chciałbym powrócić do wersji wcześniejszych.


(bartus2003) #2

a ta ??? http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=680


#3

... a podczas instalacji zaznaczyłeś, np: ża instalujesz dla wszystkich userów, czy tylko twojego konta... ??


(Rycerz 83) #4

8.54 niestety tez nie dziala na obu profilach,

przy instalacji oczywiscie zaznaczalem chec posiadania osobnych profili.

z innymi aplikacjami nie ma takich problemow, z opera tez nie bylo, pojawil sie gdy chcialem wrzucic wersje wczesniejsze.


(Jado2) #5

A po jakiego grzyba chcesz używać "dziurawych" wersji ?. Powrót do 8.54, to masakra jeśli ma się pocztę - inny format. 9.02 od 9.10 odróżnia inny format pliku haseł i parę (chyba dwie) "dziurek".

Skąd Opera ma wiedzieć jaki masz sprzęt ? :wink:(co to za pokład tak w ogóle ?) . Wyłączyłeś chociażby wygładzanie obrazków, animacje gif czy gładkie przewijanie ?. Używasz jakiś wtyczek np. flash, qt ?.