Opera Portable- Czy to dobry wybór?

(Yeenisey) #1

Witam :slight_smile:

Mam dość nietypowe pytanie, a mianowicie czy Opera Portable (podczas instalacji można takową wybrać) będzie chodziła* tak samo (w 100%) jak Opera normalnie zainstalowana w systemie? Uważam, ze lepiej korzystać z takich dobrodziejstw, gdyż nie zaśmiecamy sobie systemu. A wy co o tym sądzicie?

*tak samo szybko, stabilnie etc...

(Fanboj O) #2

Gdzieś czytałem, że może się od biedy pojawić jakaś nieprawidłowość w funkcjonowaniu hasła głównego. Sam tej opcji nie używam, to nie wiem dokładnie.

Dla mnie instalacja portable działa w porządku. Dobra sprawa przy częstych reinstalkach systemu.

(Pawel Pieczyrak) #3

Opera portable śmiga OK. Używam jej na komputerach w szkole, bo tam mi tylko proponują Firefox-a i IE 8. Może się dłużej uruchamiać. U mnie problemem są aktualizację automatyczne. Jak zainstaluje się taka aktualizacja, to Opera już nie wstaje.

(Saskatchewan) #4

Hm... To czemu ich nie wyłączysz?

(Pawel Pieczyrak) #5

A czy ja proszę o pomoc w sprawie aktualizacji opery portable ? Ja tylko uprzedzam użytkownika Yeenisey , co może się stać jeżeli opera portable będzie się sama aktualizowała.

(Saskatchewan) #6

Nie, ale stwierdziłeś, że to stanowi problem. Skoro jest problem, to przydałoby się też jego rozwiązanie.