Opera - problem ze wznowieniem pobierania

Otóż gdy internet mi się rozłączy pobieranie się zatrzymuje, nie mogę go wznowić, bo stoi w miejscu. Gdy osunę zadanie pobierania i częściowo pobrany plik i jeszcze raz pobiorę to zaczyna od tego miejsca na którym się skończyło i dalej stoi w miejscu.

Może plik jest uszkodzony? Pobierz dla pewności z innego zródła.

Z czego pobierasz ?

nie lubię korzystać z managerów pobierania, nie dawno przeinstalowałem windowsa, wcześniej miałem tego samego i nie miałem takich problemów.

pobierałem ostatnio winrara, internet się rozłączył i pobrać już nie mogłem, pobierałem z oficjalnej strony, wcześniej normalnie mogłem wznowić pobieranie, chyba, że to był jakiś rapidshare to wiadomo, że trzeba od początku, ale teraz nawet od początku nie mogę.

devv93 , na początek wypadałoby rozwiązać problem z wyłączaniem modemu:

http://www.opera-fanklub.cba.pl/poradni … ernet.html

Niektóre serwery nie obsługują (celowo) wznowień i niestety trzeba pobierać plik od nowa.

no, ale o to chodzi, że te które nie obsługują to pobierają od nowa, a te na których da się wznowić to nie da się ani wznowić ani od początku

problem z wyłaczaniem routera mam już rozwiązany, ale gdy coś się nie ściąga zbyt szybko i anuluje to, to później nie mogę zacząć od nowa