Opera-problemy z YouTube

Witam.

Obecnie używam Opery 10.53 i mam pewien problem. Od czasu do czasu ze stroną YouTube dzieją się dziwne rzeczy:

klik

Na innych przeglądarkach wszystko jest w porządku. Problem pojawia się raz na jakiś czas, a potem sam znika :expressionless:

O ile dobrze pamiętam, problem występował również na starszych wersjach Opery. Usuwanie ciasteczek i odświeżanie strony nie pomaga :frowning:

Każda rada mile widziana :slight_smile:

Skoro już piszę tego posta, warto wspomnieć o drugim, mniej ważnym problemie. Gdy loguję się na jakąś stronę, menedżer haseł w Operze automatycznie pyta się mnie czy zapamiętać hasło (oczywiście, jeśli wcześniej już tego nie zrobił :stuck_out_tongue: ). Dzieje się tak wszędzie, tylko nie na YouTube. Czy istnieje jakaś możliwość dodania mojego loginu i hasła z YouTube do menedżera?

Jeśli chodzi o wyświetlanie w YouTube, też tak miewam i zazwyczaj kilku razowe odświeżanie strony pomaga aby YouTube wyświetliło się “normalnie”. Stawiam na błąd po stronie Opery w wczytywaniu elementów i skryptów.

Odnośnie logowania, zobacz w menadżerze zadań czy masz zapamiętane hasło do witryny YouTube [Ustawienia=>Preferencje=>zakładka: Formularze)=>Menadżer haseł], zarówno opera zapamiętuje tam hasła które ma wczytać oraz te po wybraniu opcji “Nigdy nie zapamiętuj”. Jeśli będzie wpis w menadżerze, skasuj go i ponownie przejdź do strony logowania na YouTube [Klik], wpisz login i hasło, następnie zapamiętaj. Musi działać.

Wielkie dzięki za pomoc.

Wcześniej już sprawdzałem w menedżerze haseł czy nie mam zapamiętanego hasła do YouTube, ale nic nie widziałem. Okazało się, że hasło do YouTube “ukryte” było pod nazwą www.google.com i to mnie zmyliło. Przynajmniej ten problem z głowy (i życie stało się prostsze :stuck_out_tongue: ).

Jeszcze raz dzięki.