Opera - skróty do stron

We wcześniejszych wersjach opery dało się stworzyć skrót na pasku adresu do danej strony internetowej poprzez przeciągnięcie faviconu (ikony strony) na pasek adresu (np. pomiędzy strzałkami wstecz czy odśwież).

Niestety w wersji 9.5 taka operacja nie działa a na domiar złego przed chwilką zresetowała mi się całkiem przeglądarka i usunęły się obecne ikony które dodałem uzywając starszej wersji opery.

Jak teraz można dodawać tam te ikony?

trzeba nacisnąć shift

W dniu 19.06.2008 , o godzinie 19:55 został dopisany post przez sosen86

to zresztą pisze jak przeciągasz i zatrymasz się nad paskiem to pisze że przytrzymaj shift aby umiescić na pasku

Ale jak ja trzymam SHIFT to nie dodaje się nowy odnośnik do aktualnie widocznej strony tylko zmiena się kolejność na pasku adresu.

Chodzi mi o coś takiego:

beztytuuxe9.th.jpg

Widzimy favicony forum dobreprogramy.pl W poprzedniej wersji opery przeciągając tą ikonę na miejsce wskazane strzałką np. przed ikoną odśwież automatycznie tworzył się skrót do wyświetlanej strony na forum.

Już prościej nie potrafię tego wytłumaczyć :slight_smile: Mam nadzieje że ktoś mi pomoże :slight_smile:

no mi też o to samo chodzi. ciągniesz faviconę tu gdzie chcesz np. pomiędzy strzałki i wtedy wciskasz shift i wtedy puszczasz i jest ok. wszystko tak samo jak w starej tylko żeby upuścić na pasek trzeba shift

Już sobie poradziłem. Źle Cię zrozumiałem.

Błąd jaki robiłem to taki ze naciskałem przyciski shift i dopiero przeciągałem.

A trzeba przeciagnąc i dopiero nacisnąć shift by upuscić.

dzieki za pomoc :slight_smile: