Opera - skróty do stron

(aju) #1

We wcześniejszych wersjach opery dało się stworzyć skrót na pasku adresu do danej strony internetowej poprzez przeciągnięcie faviconu (ikony strony) na pasek adresu (np. pomiędzy strzałkami wstecz czy odśwież).

Niestety w wersji 9.5 taka operacja nie działa a na domiar złego przed chwilką zresetowała mi się całkiem przeglądarka i usunęły się obecne ikony które dodałem uzywając starszej wersji opery.

Jak teraz można dodawać tam te ikony?

(sosen86) #2

trzeba nacisnąć shift

W dniu 19.06.2008 , o godzinie 19:55 został dopisany post przez sosen86

to zresztą pisze jak przeciągasz i zatrymasz się nad paskiem to pisze że przytrzymaj shift aby umiescić na pasku

(aju) #3

Ale jak ja trzymam SHIFT to nie dodaje się nowy odnośnik do aktualnie widocznej strony tylko zmiena się kolejność na pasku adresu.

Chodzi mi o coś takiego:

beztytuuxe9.th.jpg

Widzimy favicony forum dobreprogramy.pl W poprzedniej wersji opery przeciągając tą ikonę na miejsce wskazane strzałką np. przed ikoną odśwież automatycznie tworzył się skrót do wyświetlanej strony na forum.

Już prościej nie potrafię tego wytłumaczyć :slight_smile: Mam nadzieje że ktoś mi pomoże :slight_smile:

(sosen86) #4

no mi też o to samo chodzi. ciągniesz faviconę tu gdzie chcesz np. pomiędzy strzałki i wtedy wciskasz shift i wtedy puszczasz i jest ok. wszystko tak samo jak w starej tylko żeby upuścić na pasek trzeba shift

(aju) #5

Już sobie poradziłem. Źle Cię zrozumiałem.

Błąd jaki robiłem to taki ze naciskałem przyciski shift i dopiero przeciągałem.

A trzeba przeciagnąc i dopiero nacisnąć shift by upuscić.

dzieki za pomoc :slight_smile: