Opera + Strona bankowa = Problem!

Witam!

Mam problem z wysłaniem przelewu w Operze. Po naciśnięciu “Wyśłij” wyskakuje okienko z komunikatem, że jest błedny wpis w polu rachunku. Oczywiście wszystko było wpisane poprawnie.

Jeżeli miał ktoś podobny problem, proszę o pomoc.

Pozdrawiam! 8)

Ps. Na innej przeglądarce przelew poszedł, dokładniej mówiąc na IE.

PPM na stronie i Preferencje dla witryny/sieć/na dole jest identyfikacja przeglądarki/wybirasz przedstawiaj się jako IE/ok

Byłem na stronie banku (ING) i nie widziałem tam czegoś takiego jak napisałeś w poście (“PPM na stronie i Preferencje dla witryny”)…

P rawy P rzycisk M yszy na stronie i tam w menu kontekstowym wybierasz Preferencje dla witryny

:slight_smile: Nie zaczaiłem, pierwszy raz się spotykam z takim skrótem PPM. Dzięki, wszystko jest, na swoim miejscu…

Pozdruffki! 8)

ING działa wyłącznie z IE. Musisz zmienić przeglądarkę na czas pracy z systemem trransakcyjnym ING

MarS: “ING działa wyłącznie z IE. Musisz zmienić przeglądarkę na czas pracy z systemem trransakcyjnym ING” …

A to dopiero mnie dziwi, wcześniej wchodząc do ING korzystałem tylko z Firefoxa i wszystko działało bez zarzutu, otwieranie wysyłanie, wszystko na stronie Śląskiego (póki nie pozmieniałem ustawień w “about:config” :mrgreen: )

Teraz chcaiłem jakiś czas spróbować Operki i mam taki problemik, zrobiłem tak, jak zasugerował Master_zonk6, zobaczymy, czy pomoże…

pozdro! 8)

Nie pomoże

Czy ktoś tutaj pytał o wybór przeglądarki ?

Miałem podobny problem w Citibank - wychodził mi komunikat że Opera ich nie obsługuje ale wykonałem to

i jest ok.

…i nie jest. Proponuję byś to sprawdził zanim cokolwiek napiszesz

http://www3.ingbank.pl/u235/navi/34931

A sam sprawdziles??

“Zalecanym przez Bank oprogramowaniem do obsługi systemu ING BankOnLine są następujące typy przeglądarek: Microsoft Internet Explorer 6.0 i Firefox 1.5”

Zalecane nie znaczy niezbedne.

Skoro pomaga zmiana identyfikacji przegladarki to jest ok.

Skad wiesz ze u nich nie jest dobrze??

Oczywiście

Komu pomaga? Bo na pewno nie umożliwia BEZPROBLEMOWEJ pracy z ING Bank Online

Chcesz zrzut ekranu? Albo wejdź sobie i spróbuj pobrać historię konta. Życzę powodzenia

Bo wiem. Ja też używam Opery

Teraz troche zmienię zapytanie, choć będzie po częsci dotyczyć tematu. Chodzi o Firefoksa, wchodze na ING i tyle, dalej juz nic nie da rady zrobić. Podobnie jak próbuje wejść na strone z motywami i rozszerzeniami do Firefoxa, pokaże się pasek postępu i nic, zero reakcji.

Jak napisałem w pierwszym poście, kiedyś pozmieniałem kilka ustawień w “about:config” ale dziś wyinstalowalem Foxa, pousuwałem katalogi z nim zwiazane i zainstalowałem od nowa…w sumie jest jeszcze gorzej niz poprzednio. Patrzyłem pluginach nie ma 1 pozycji: Mozilla Default Plug-in

Nazwa pliku: npnul32.dll.

W sumie nie wiem co jest grane :slight_smile:

Pozdro! 8)

Złączono Posta : 03.07.2006 (Pon) 19:03

Powróce jeszcze tylko do kwesti Opery i ING. MarS przynajmniej w moim przypadku ma rację. Po ustawieniu opcji “przedstawiaj się jako IE” nie da się za wiele zrobić, próbowałem pobrać historię rachunku i kicha (zły wpis w polu, proszę poprawić), nie dało rady, więc przelewu raczej też się nie dokona…

Jak się nie uporam z moimi przeglądarkami (FF i operą) jestem skazany na…IE :?

Pozdrawiam! 8)

Osiołki

W komentarzach jest coś o tym, że powinno działać na 8.54, chyba, że ING znowu coś popsuł.

Próbowałeś z Maskuj się jako… ?. Ustaw, wyczyść cache i ciacha, zrestartuj Operę.

Jak masz używać tego $%&*!@#$ to lepiej zmień bank.

Ja mam Opere9. Próbowałem z Maskuj się jako IE. Ustawiłem, wyczyściłem cache i ciacha, wyłączyłem Operę. Dalej nie ogarnia mocy. Jest tylko inny komunikat: “Pole opcja jest wypełniona nieprawidłowo. Proszę poprawić”. Nie próbowałem Maskuj jako Mozilla.

Złączono Posta : 03.07.2006 (Pon) 21:04

Z Maskuj jako mozilla też nie działa :?

Złączono Posta : 03.07.2006 (Pon) 21:05

A ma ktoś jakieś sugestie, co do mojego problemu z firefoxem???