Opera/strona startowa

witam

zainstalowałem na nowo Operę 8.01 no i ustawiam stronę startową http://www.onet.pl i wciskam OK

wchodzę na dobreprogramy.pl ,wychodze z przeglądarki ,potem włączam a tu widzę stronę startową jako dobreprogramy.pl

proszę o poradę

a wiec ustawienia

i tam zmieniasz (w uruchamianie nad ustawieniem strony startowej) jak ma sie odpalac - wybierz tam opcje “przejdz do strony głownej” powinno dzialac :wink:

po 1 chyba ci chodzi o preferencje :? klikasz narzędzia :arrow: preferencje. zobacz czy wszystko ci się zgadza z tym screenem :arrow:

10ci.th.png

A czy to ważne jak jest napisane?? Wiadomo o co chodzi… Nie potrzebnie sie czepiasz… A to co jest na screenie ja wytlumaczylem za pomoca słów:?

dobra ,dzięki Gregor10 miałem ustawione “Kontynuuj przerwaną sesję”

+ dla ciebie :o

nie dokońca wytłumaczyłeś bo sam Bunio się przyznał że miał ustawienie na kontynuuj przerwaną sesję. ta opcja automatycznie może być uwzględniona przy zwisie systemu i następującym restarcie. wtedy po uruchomieniu opery jest zapytanie czy kontynuuować przerwaną sesję czyli jak Bunio ostatnio był na dobreprogramy.pl i miał restart to tak mogło się uczynić i przeglądarka mogła w ten sposób zapisać tą zmianke :wink: