Opera+swój pasek

witam, jak mam dodać pasek taki, że mogę na niego powrzucać ikonki ze skrótami do stron (coś jakby 'ulubione" ale w pasku), wiem że mogę ściągnąć gotowe ustawienia pasków itp. ale ja chcę to zrobić sam, pomóżcie proszę! :smiley:

CTRL+ALT+B i kombinujj :slight_smile:

ah kurde zle sie wyrazilem, to wiem ze mozna robic, ale ja chce dodac nowy pusty pasek na guziki, tak zebym mogl zmieniac ich ikonki i nazwy itp.

ikonek się zmieniać nie da, o ile wiem, ale przycisk dodaje się otwierając normalnie stronę i klikają na zakładki\Dodaj tutaj adres strony… i zaznaczając pole “pokaż na pasku osobistym” w oknie które się pokaże!

dzieki!! dziala.

eee jeszcze jedno. jak ustawić, aby np: tak jak w IE, gdy wpisujemy coś załóżmy w Google, żeby zapamiętało mi to co wcześniej wyszukiwałem (w takiej liście jak historia adresów itp.). albo też w formularzach np. gdy podaje jakieś dane. :smiley:

Klikasz dwa razy na to białe miejsce gdzie wpisujesz jakiś wyraz…

I tam masz wszystkie słowa wyszukiwań :slight_smile:

ale właśnie u mnie Opera tego nie zapamiętuje, jak to zrobić?

Narzędzia=>Preferencje…=>Zabezpieczenia=>Włącz menedżera haseł

Pozdroo all :slight_smile:

Mam wrażenie, że to jednak służy zupełnie czemu innemu! :?

Przyznam, że za bardzo nie rozumiem! :?

Przecież zakładka historia - zbiera wszystkie strony na których kiedykolwiek byliśmy, łącznie z podaniem godziny odwiedzin i dopóki się czegoś nie usunie, to siedzi.

W pasku adresów natomiast mamy wszystkie gotowe adresy, które kiedykolwiek wpisywaliśmy i rozwija się je jak w IE jednym klikiem.

I tym samym masz zarówno wpisane adresy, jak i odwiedzone adresy!

Wejdź w Narzędzia -> Preferencje -> Historia i cache i sprawdź, czy masz tam zaklikane: Przechowuj -> dokumenty, obrazki, inne!