Opera - Ustawienie

Mam pytanie: posiadam Operę -

Wersja 7.54u1

Kompilacja 3918 Platforma Win32

System Windows XP

Java Sun Java Runtime Environment version 1.4

VoiceXML Plugin not available

Zarejestrowana

A moje pytanie brzmi: Jak ustawić aby nowa zakładka startowała od strony startowej.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Tak, jak każdy inny nowy adres - który ma być stroną startową! :slight_smile:

Zakładka jest też adresem!

:slight_smile: Nawigacja -> Ustaw stronę główną -> tam ręcznie wpisujesz adres i do zatwierdzenia!

Nie zrozumiałes mnie ja nie mam problemu z ustawieniem strony startowej. Problem z tym by po otworzeniu nowej karty, startowała ona z strony glownej (u mnie http://www.google.pl). Aktualnie nowe karty otwieraja mi sie jako puste.

No faktycznie Cię nie zrozumiałam… :?

Każda nowa karta będzie startowała jako pusta po to, - abyś mógł sobie dowolnie wklikać interesujący Cię odnośnik i byś nie był skrępowany poprzednim ustawieniem. Zwłaszcza, że funkcjonuje to w systemie zakładek i natychmiastowego przełączania między zakładkami.

A i na nowej karcie - to są raptem dwa kliki i 2-3 sekundy w czasie!

Nie wykluczam jednak, że może ktoś coś wie na ten temat…

Ja się z czymś takim przynajmniej nie zetknęłam w Operze!

Dzieki za checi :wink:

Podpowiem co innego - opera ma załączone okienko wyszukiwarek w pasku osobistym. Używałes tego kiedykolwiek? uruchamiasz nową zakładkę (pustą) a w okienku wyszkiwarek wpisujesz to co chcesz znaleźć. Po chwili masz w tej zakładce stronę wyszukiwarki z wynikami od razu. Ustawiając domyślną wyszukiwarkę na google uzyskujesz praktycznie ten sam efekt. Nie wiem czy urządza cię takie rozwiązanie - ja osobiście nie widzę różnicy :slight_smile: