Opera zamyka się tuż po otwarciu


(paranoise) #1

Tak jak w temacie. Korzystam już długi czas z Opery i nagle nie wiadomo skąd pojawił się jakiś błąd. Zaraz po kliknięciu w ikonkę, Opera próbuje się otworzyć, ale od razu zamyka. Odinstalowałem i zainstalowałem więc ją na nowo i to także nie pomogło. Nie odinstalowywałem jej wszystkich ustawień i folderu, bo mam pod nią skonfigurowane kilka e-maili, zapisanych mam dużo zakładek i zależy mi żeby przywrócić jej sprawność na poprzednich ustawieniach. Jeśli ktoś wie jak to naprawić, to prosiłbym o jakiekolwiek wskazówki.


(Le_mar) #2

Reset ustawień: http://my.opera.com/polski/forums/topic ... ent5346771


(paranoise) #3

Po pierwsze czy reset przeglądarki nie oznacza przypadkiem likwidacji ustawień poczty? Druga sprawa to nie mogę zlokalizować folderu z ustawieniami Opery. Nie mogę znaleźć ścieżki do plików ponieważ Opera się nie otwiera. Mam Vistę i gdy wchodzę w użytkownicy i wybieram swój profil to nie ma tam ustawień Opery. W folderze Opery też tego nie ma.


(Kris-is) #4

Może jest ukryty :stuck_out_tongue: Próbowałeś w Panelu administratora w "Opcjach folderów" (czy jak to się tam zwie w Viście) zaznaczyć opcję żeby pokazywało ukryte pliki i foldery i wtedy zobaczyć czy jest folder z ustawieniami Opery w twoim profilu w Użytkownikach :?:


(Danielm86) #5

tu masz ścieżki i pliki odpowiedzialne za konkretne ustawienia:

http://www.opera-fanklub.danielm1986.cb ... opery.html

usuń plik operaprefs.ini