Opera - Zapamiętywanie folmularzy

Witam, przerzuciłem się na przeglądarke Opera, lecz mam pytanie czy da się w niej zrobić zapamiętywanie folmurarzy tak jak jest w IE? Tzn, przykładowo instaluję jakiś cms i wypełniam pola host, adres e-mail itp. Kiedy instaluję jakiś inny cms i w pole host wpisuję np. l to pojawia mi się ramka z dokończeniem zapamiętanym tzn. localhost. Załączam screena oco mi chodzi dokładnie:

s.jpg

Witam,tez uzywam Opery i powiem ci ze w Operze jest to podzielone,osobno wpisane adresy są automatycznie przypisane i mozna wchodzić do nich bezposrednio bez w pisywania ponownie ,poczta jest osobny klijent poczty,i osobno hasła,a jeszcze inaczej tkzwane zakładki,wszystko na początku jest skomplikowane ale potem okazuje się bardzo przyjazne dla uzytkownika, :smiley: A propo,poczytaj to sobie polecam :slight_smile: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=8&a=15

Po pierwszym wpisaniu loginu i hasła opera pyta czy zapamiętać je. Kiedy klikniesz tak, to przy kolejnej próbie logowanie wciśniej razem na klawiaturze ctr + enter i zostaniesz dalej automatycznie zalogowany, świetna sprawa :smiley: