Opera - Zmiana wyglądu konkretnej strony

Witam, mam takie pytanie:

W jaki sposób można zmienić wygląd np. Google dla przykładu; aby tło było zielone? Chodzi mi o zrobienie tego w Operze, wiem że trzeba pogrzebać w opcjach stylów i podać ścieżkę do pliku .css, tylko że nie wiem co powinno zostać tam wpisane w tym pliku aby zmienić wygląd stronki np. Google, możecie podać jakiś przykład?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :slight_smile:

Do tego akurat nie trzeba stosować plików css :slight_smile:

Wejdź w WIDOK -> Źródło strony.

Następnie zmień to co zakreśliłem w kółko z ffffff na 00ff00, i zastosuj zmiany :slight_smile:

Elementy arkuszy stylów na stronie można podglądnąć za pomocą

WIDOK->STYL->“Pokazuj nazwy klas …”

Poczytaj o UserCSS :slight_smile:

http://operawiki.info/StyleUzytkownika

Tak czytałem, tylko nie wiem jak konkretny styl przypisać do konkretnej strony :oops:

Zulowski , czy w ten sposób można ustawić na przykład jakiś obrazek na tło albo zmienić położenia guzików? Czy tylko da się dokonywać kosmetycznych zmian?

W „Preferencje dla witryny…” (prawoklik na stronie) dodajesz własny arkusz CSS na karcie „Wyświetlanie”.

A czy są jakiś stronki z gotowymi stylami dla popularnych witryn? :slight_smile:

A tak poza tym to dzięki Wasacz :slight_smile:

http://userstyles.org/ – dla Firefoksa, ale można sobie dopasować do Opery.

Aby robić to co chcesz, musisz się nauczyć pisania w css, pozycjonowania w nim, następnie tak jak pisałem wyżej, podgląd wszystkich elementów, ich nazw masz w WIDOK->STYL->“Pokazuj nazwy klas …”, włacz sobie to na próbę.

Fajne :-o Podstawy .css znam więc może z czasem coś wykombinuje.

Teraz mam taki problem, pobrałem z tej stronki co wyżej jest podane css i ładnie na youtube ustawiłem, działało, trochę muliło więc zmieniłem na normalne, następnie dla Googli chciałem to samo zrobić ale niestety już nie działa. Teraz nawet na YT nie działa ten sam styl co poprzednio. Co mogłem popsuć? :stuck_out_tongue: Dodam że poza “Preferencji dla witryny” to nic nie zmieniałem :slight_smile: