Opera - zniknęły mi skróty do stron w pasku kart

Nagle bez żadnego powodu mi zniknęły, nie zakładki tylko strony które miałam jako skróty z prawej strony na pasku kart… Da się to przywrócić? :frowning: nie wiem co się stało… Na pasku adresu też miałam swoje przyciski i poznikały, nie licząc wstecz,dalej, odswież… ktoś wie jak pomóc?

W dniu 29.05.2008 , o godzinie 0:11 został dopisany post przez _mona

właściwie to chyba jakimś cudem zrestartowało mi wszystkie ustawienia i zapisane rzeczy, bo w pasku dodatkowym pojawiły mi się panele jakieś (takie które były w ustawieniach początkowych,a niektóre poznikały… nie wiem jak to się stało :frowning: ale np stare zakładki poczty czy widżety pozostały bez zmian. O co chodzi?

Nie możesz ich wpisać jeszcze raz? :slight_smile:

sęk w tym, że tam było kilka adresów, których nia miałam zapisanych nigdzie indziej… i o nie mi przede wszystkim chodzi :frowning:

hmm, z tego co wiem to niema żadnego przywracanie, ale poczekaj na opinie

innych, może oni coś będą wiedzieć. :wink:

heh, więc jak to się w ogóle stało? dziwne… pewnie z kilkoma adresami trzeba się będzie pożegnać, no nic…

Wejdź do katalogu na dysku systemowym:

\Documents and Settings\twoja nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile

i przejrzyj pliki z rozszerzeniem BAK (notatnikiem), czy nie ma zachowanych kopii adresów.

Zajrzyj do pliku opera6.adr.

w opera6.adr. coś znalazłam. ale w folderze ‘profile’ nie mam żadnego pliku z rozszerzeniem BAK… to źle?

Mi się nie udało przywrócić. Może Tobie się uda, choć nie jestem pewien co robić.

Z tego co pamiętam to plik z backupem nazywał się Opera6.adr.x.bak

x-to czegoś co nie pamiętam

A czy to nie plik w którym maja znajdować się zapisane adresy, a nie które były zapisane?

Sorry, ale nie kumam, możesz jaśniej.

Dobra. Sam siebie nie rozumiem teraz. Nie wiem, ale wydaje mi się że w tym powinny być teraz zapisane, a nie wcześniej już zapisane.

Aktualne są w Opera6.adr, a w BAK kopia