Opera

witam.

mam pytanko.

jak sprawdzic w operze certyfikat zabezpieczonej strony?

chodzi mi o to ze jesli wchodzi sie na szyfrowana strone wyswietla sie zamknieta kludeczka i https ale jak sprawdzic z ktorego certyfikatu korzysta? w IE klika sie na kludke a tu pojawiaja sie preferencje zabezpieczen ale nie certyfikat?

O wszystkim przeczytasz w pliku pomocy Opery

Pomoc --> Tematy pomocy --> Preferencje --> Zabezpieczenia --> Certyfikaty (również z linkiem “Dowiedz się więcej o akceptowaniu certyfikatów”). :slight_smile:

nie chce tworzyc nowego topica a wiec napisze tutaj…

slyszal ktos o sciaganiu np filmow opera?? np z brturbo?? cos podobno sie robi PPM–>syzbkie pobieranie ale u mnie sie nic w ten sposob nei dzieje… wogole zero rekacji… udalo mi sie tak raz zrobic PPM–>zapisz jako element docelowy i zaczelo pobierac film z calkiem neizlym transferem ale pootem zatrzymalem i nei chcialo wznowic… wie chcialem wyprobowac to na innym filmie i jak kliknalem PPM–>zapisz jako element docelowy to po 15 minutach czekanai sciagal mi sie plik html… wicie cso na ten temat?? dlaczego tak jest… raz sei udalo a nastepnym razem nie… prosze, pomozcie mi… bardzo mi na tym zalezy a na innch forach ludzie nei wiedza za bardzo o czy mowie… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: