Opera

jak biore zapisz jako i to sie ściąga to od razu wyyskakuje ta karta transfery,jak to wyłączyc?

niezbyt kapuje :?

nie chcesz pobierać przez Opere tylko przez jakiś manager czy tak?

Prosze troszke jaśniej… :slight_smile:

To po kiego :evil: piszesz :? :? :?

OT :arrow: KOSMOS

Wtyczki do programów ściągających pliki.

http://www.mojaopera.idu.pl/download.html

O to chodzi?

oj ludzie ludzie :roll:

jak się włączy ta zakładka transfery to kliknij prawym myszki na niej i pojawi się menu :slight_smile: tam sobie ustawisz żeby się to okienko nie otwierało :slight_smile:

duch Ty masz racje,ale tam nic nie ma!!!po prostu jak ściągam małe pliczki typu mid,to za każdym mi się tKARTA TRANSFERY WSKAKUJE ,spoko ze ona sie pokazuje tylko czemu zasłania mi tamtą kartę !!

Mi się wydaje o to, że marcinowi chodzi, by ta zakładka otwierała się w tle. :?

Może jednak poczekajcie aż Marcin napisze dokładnie o co chodzi. Zgaduj zdadula nie jest nikomu potrzebna. :smiley:

z tego co wiem to tak musi być już, musisz się przyzwyczaić i poprostu przechodzić na karte która była poprzednio :o

no właśnie… jeżeli chodzi ci o to, że zakładka transfery wyskakuje na pierwszy plan to możesz ją jednie wyłączyć :slight_smile:

nie znam sposobu żeby uruchamiała się w tle…

nie znam się na operze ale może jak masz w preferancjach to ustawiasz żeby wszystkie karty nowe otwierały się w tle to może i wtedy ta transfery będzie otwierała się w tle :shock: :shock:

Rozumiem, że denerwujące jest, że klikasz na plik, by go ściągnąć, pojawia się zakładka Transfery i wszystko zasłania?

Nad tym problemem głowiły się rzesze fanów Opery :smiley: W końcu po zrobieniu małej petycji do programistów ich prośba została uwzględniona i w nadchodzącej wersji 8 jest już opcja, żeby Transfery otwierały się w tle. Proponuję uzbroić się w cierpliwość i poczekać, bo “ósemka” tuż tuż - na pewno w tym tygodniu. :slight_smile:

Na stronie (zakładce) transferów jest przycisk View (Widok? Wyświetlanie? Nie wiem jak to będzie w PL) którego kliknięcie rozwija z menu opcjami. Tam jest m.in. Show transfers when starting downloads (pokaż okno transferów przy rozpoczynaniu nowego pobierania). W starszych wersjach było to zdajsie w preferencjach i w menu spod prawego klawisza myszy. Use brain, Luke.

dzięki

chodziło w o otwieranie się transferów w tle,więc czekamy na 8.0!!pozdro