Opera

witam. Jak za każdym razem wchodze na forum to musze sie logować. Opera nie pamięta mi hasła chociaż przy logowaniu robie aby pamietała.

Nie wiem co jest :frowning:

W preferencjach ustawiłeś sobie, aby Opera akceptowała wszystkie ciasteczka?

Sprawdź, czy nie masz zaznaczonej opcji usuwania nowych ciasteczek podczas zamykania Opery

Tak. Dziwie sie bo to od dziś mi tak szwankuje. Nic wcześniej w ustawieniach nie zmieniałem :?

A gdy kończysz pracę na forum - klikasz wyloguj czy zamykasz po prostu przeglądarkę?

robie tak aby mnie automatycznie logowała na forum. Jak kończe wizyte na forum to nie wylogowuje sie. Po prostu zamykam stronke.

juz jestem tak $%$#%$# że zaraz zainstaluje Firefoxa :twisted:

:shock: spokojnie…

Narzędzia -> Ciasteczka

Zobacz czy masz tam te z dp ;]

Spróbuj je usunąć i zobacz

Jeśli nie, wyczyść wszystkie i ponów próbę

Za każdym razem przeładuj Operę :wink:

squeet nie pomaga.Wszystko czyściłem i nic :? Kij z tym. Musze pozgrywać sobie adresy i zainstalować FF 8) Dzięki za zainteresowanie 8)

Złączono Posta : 24.07.2005 (Nie) 15:05

squeet wiesz może jak przegrać zakładki z Opery do FF ? Bo za bardzo nie chce mi się ich zgrywać 8)

Ja też mialem ten problem

Wejdź w Menadźera Hasel i tam na pewno masz dwa hasla do forum dobreprogramy (mogleś sie kiedyś pomylić przy wpisywaniu). Skasuj bledne haslo i zostaw zeby bylo tylko jedno i bedzie dobrze :smiley:

Zakładki -> Menedżer zakładek -> Plik -> Eksportuj -> Zakładki jako HTML

a później w FF

Zakładki -> Menedżer zakładek -> Plik -> Importuj -> Z pliku

I wskazujesz plik ;]

:lol:

Ale upewnij się, czy działa 8)

dobra, wywałiłem Opere i Zainstalowałem FF. Nie wiem tylko jak zlikwidować w FF jeden pasek:

clipboard011da.th.jpg

Widok -> Paski narzędzi -> odznacz Pasek zakładek

;]

Ale tam się wyświetlają Twoje zakładki osobiste (jak dodasz stronę do folderu zakładek osobistych , to Ci się tam wyświetli taki buttonik z linkiem do tej strony). Spróbuj na dp ;]

dobra - juz po kłopocie - dzięki serdecznie za pomoc :smiley: