Opera

(Qbek50) #1

witam. Jak za każdym razem wchodze na forum to musze sie logować. Opera nie pamięta mi hasła chociaż przy logowaniu robie aby pamietała.

Nie wiem co jest :frowning:

(squeet) #2

W preferencjach ustawiłeś sobie, aby Opera akceptowała wszystkie ciasteczka?

Sprawdź, czy nie masz zaznaczonej opcji usuwania nowych ciasteczek podczas zamykania Opery

(Qbek50) #3

Tak. Dziwie sie bo to od dziś mi tak szwankuje. Nic wcześniej w ustawieniach nie zmieniałem :?

(squeet) #4

A gdy kończysz pracę na forum - klikasz wyloguj czy zamykasz po prostu przeglądarkę?

(Qbek50) #5

robie tak aby mnie automatycznie logowała na forum. Jak kończe wizyte na forum to nie wylogowuje sie. Po prostu zamykam stronke.

juz jestem tak $%$#%$# że zaraz zainstaluje Firefoxa :twisted:

(squeet) #6

:shock: spokojnie...

Narzędzia -> Ciasteczka

Zobacz czy masz tam te z dp ;]

Spróbuj je usunąć i zobacz

Jeśli nie, wyczyść wszystkie i ponów próbę

Za każdym razem przeładuj Operę :wink:

(Qbek50) #7

squeet nie pomaga.Wszystko czyściłem i nic :? Kij z tym. Musze pozgrywać sobie adresy i zainstalować FF 8) Dzięki za zainteresowanie 8)

Złączono Posta : 24.07.2005 (Nie) 15:05

squeet wiesz może jak przegrać zakładki z Opery do FF ? Bo za bardzo nie chce mi się ich zgrywać 8)

(Mateusz Roza) #8

Ja też mialem ten problem

Wejdź w Menadźera Hasel i tam na pewno masz dwa hasla do forum dobreprogramy (mogleś sie kiedyś pomylić przy wpisywaniu). Skasuj bledne haslo i zostaw zeby bylo tylko jedno i bedzie dobrze :smiley:

(squeet) #9

Zakładki -> Menedżer zakładek -> Plik -> Eksportuj -> Zakładki jako HTML

a później w FF

Zakładki -> Menedżer zakładek -> Plik -> Importuj -> Z pliku

I wskazujesz plik ;]

:lol:

Ale upewnij się, czy działa 8)

(Qbek50) #10

dobra, wywałiłem Opere i Zainstalowałem FF. Nie wiem tylko jak zlikwidować w FF jeden pasek:

clipboard011da.th.jpg

(squeet) #11

Widok -> Paski narzędzi -> odznacz Pasek zakładek

;]

Ale tam się wyświetlają Twoje zakładki osobiste (jak dodasz stronę do folderu zakładek osobistych , to Ci się tam wyświetli taki buttonik z linkiem do tej strony). Spróbuj na dp ;]

(Qbek50) #12

dobra - juz po kłopocie - dzięki serdecznie za pomoc :smiley: