Opera

(Jaroski) #1

Mam pytanie : czy w operze 8.02 można "dołożyć" jeszcze jeden posek osobisty?Jeżeli można , to jak?

(pysiu) #2

no ale przeciesz mozna poczekac az bedą oficjalnie udostępniać przez opcję update w samej przeglądarce :slight_smile:

(Jaroski) #3

Przepraszam bardzo! Moje pytanie powinno brzmieć tak: czy można w przeglądarce " OPERA" dołożyć dodatkowy pasek osobisty. Jest on mi niezbędnie do życia potrzebny.

(Bary1986) #4

Pasek osobisty jest domyślnie wyłączony, ale można go łatwo włączyć przechodząc do Widok > Paski narzędzi.

Na pasku osobistym możesz umieszczać ulubione zakładki, foldery zakładek oraz pola wyszukiwarek internetowych, aby mieć do nich szybszy i łatwiejszy dostęp. Zakładki i foldery wyświetlane na panelu zakładek, odnośniki, karty i skryptozakładki możesz przeciągać bezpośrednio na pasek osobisty.

Aby dodać pole wyszukiwania, wybierz je z menu kontekstowego paska osobistego.

Pozdrawiam,

(Jaroski) #5

Ty czytasz i nie widzisz, widzisz i nie czytasz. Jak bierzesz się za doradzanie , to chociaż przeczytaj co komentujesz.To ,że ten pasek tam jest , to ja wiem od urodzenia. Pytałem się tylko , czy można dołożyć dodatkowy pasek. Ale nie przejmuj się , tacy jak Ty też są potrzebni. Nie baw się granatem.

(Taddek2) #6

Takim głosem o chleb prosisz?Wstyd.Google się kłania.Chociaż tacy przemądrzalcy wszystko lubią mieć podane na tacy.

(Jaroski) #7

Widze , że freon ma adwokata! Załosne , żałosne jest to , że odzywasz się niepytany, nie wnosisz nic nowego do mojego postu, nie prubujesz nic wyjaśnić. Oskarżasz mnie , a sam jesteś gorszy. Gdybyś przeczytał mój post w całości , to wiedziałbyś , że mam racje irytując się. Na drugi raz , jak chcesz nabijać sobie posty, to rób to ale nie moim kosztem.Buraku pieprzony , wkórwiłeś mnie i obraziłeś . Ja na chleb zarabiam ciężko pracując, a ty gówniarzu weż się lepiej za nauke odpowiadania na czyjeś pytania. Omijaj mnie dalekim łukiem . Nie zbliżaj się do moich postów.

(Qbek50) #8

uważaj na teksty bo zaraz mod zrobi porządek z Tobą :evil: :evil:

(Taddek2) #9

Jaroski ilość błędów ortograficznych i używane inwektywy(jeśli wiesz co to znaczy)świadczy o twoim stopniu inteligencji.A co do wieku to bardzo,bardzo sięe pomyliłeś.Plus dla moderatora za odpowiednią reakcję.

(Neome) #10

A nawet jeśli jest “gówniarzem” (sory za nie chce obraża młodszych 8) to cytat) to ma do tego prawo, bo i ty nie zawsze dorosły byłeś. A tak pozatym to:

(fiesta) #11

Ja ze swojej strony obiecuję szczególne zainteresowanie Twoimi postami Jaroski

Pozostałym proponuję powrót do meritum topica czyli Opery.

(Farall) #12

Pomijając ton postu kolegi Jaroski który jest poniżej wszelkiej krytyki, to powiem że mu się trochę nie dziwię - jeśli mam problem i zależy mi na jego rozwiązaniu, ustawiam sobie w powiadomieniach żeby na maila przychodziło kiedy ktoś napisze i mi pomoże, to też by mnie szlag trafił jak bym zobaczył takie posty jak tu leciały na początku. Off topic się zrobił praktycznie od drugiego postu :? I tu moje pytanie do modów - czy nie byłoby sprawiedliwie wywalić stąd te posty? No przecież chyba nie uznajecie ze są na temat bo padło słowo “Opera” w treści (nie we wszystkich z resztą)?

I żeby nie było całkiem nie na temat: pogrzebałem w opcjach mojej opery i mam wrażenie że nie ma możliwości zdublowania paska osobistego. Nigdzie nie znalazłem takiej opcji… :frowning:

(fiesta) #13

Otował FreeoN a dostało się taddek2 który słusznie zwrócił uwagę Jaroskiemu i za to został uraczony stekiem inwektyw za co został nagrodzony ostrzeżeniem.

Z mojej strony EOT.

BTW: Od tej pory wszystkie topiki nie związane z tematem wątku polecą śladem wcześniejszych OTów :twisted: