Opera

Mam pytanie : czy w operze 8.02 można “dołożyć” jeszcze jeden posek osobisty?Jeżeli można , to jak?

no ale przeciesz mozna poczekac az bedą oficjalnie udostępniać przez opcję update w samej przeglądarce :slight_smile:

Przepraszam bardzo! Moje pytanie powinno brzmieć tak: czy można w przeglądarce " OPERA" dołożyć dodatkowy pasek osobisty. Jest on mi niezbędnie do życia potrzebny.

Pasek osobisty jest domyślnie wyłączony, ale można go łatwo włączyć przechodząc do Widok > Paski narzędzi.

Na pasku osobistym możesz umieszczać ulubione zakładki, foldery zakładek oraz pola wyszukiwarek internetowych, aby mieć do nich szybszy i łatwiejszy dostęp. Zakładki i foldery wyświetlane na panelu zakładek, odnośniki, karty i skryptozakładki możesz przeciągać bezpośrednio na pasek osobisty.

Aby dodać pole wyszukiwania, wybierz je z menu kontekstowego paska osobistego.

Pozdrawiam,

Ty czytasz i nie widzisz, widzisz i nie czytasz. Jak bierzesz się za doradzanie , to chociaż przeczytaj co komentujesz.To ,że ten pasek tam jest , to ja wiem od urodzenia. Pytałem się tylko , czy można dołożyć dodatkowy pasek. Ale nie przejmuj się , tacy jak Ty też są potrzebni. Nie baw się granatem.

Takim głosem o chleb prosisz?Wstyd.Google się kłania.Chociaż tacy przemądrzalcy wszystko lubią mieć podane na tacy.

Widze , że freon ma adwokata! Załosne , żałosne jest to , że odzywasz się niepytany, nie wnosisz nic nowego do mojego postu, nie prubujesz nic wyjaśnić. Oskarżasz mnie , a sam jesteś gorszy. Gdybyś przeczytał mój post w całości , to wiedziałbyś , że mam racje irytując się. Na drugi raz , jak chcesz nabijać sobie posty, to rób to ale nie moim kosztem.Buraku pieprzony , wkórwiłeś mnie i obraziłeś . Ja na chleb zarabiam ciężko pracując, a ty gówniarzu weż się lepiej za nauke odpowiadania na czyjeś pytania. Omijaj mnie dalekim łukiem . Nie zbliżaj się do moich postów.

uważaj na teksty bo zaraz mod zrobi porządek z Tobą :evil: :evil:

Jaroski ilość błędów ortograficznych i używane inwektywy(jeśli wiesz co to znaczy)świadczy o twoim stopniu inteligencji.A co do wieku to bardzo,bardzo sięe pomyliłeś.Plus dla moderatora za odpowiednią reakcję.

A nawet jeśli jest “gówniarzem” (sory za nie chce obraża młodszych 8) to cytat) to ma do tego prawo, bo i ty nie zawsze dorosły byłeś. A tak pozatym to:

Ja ze swojej strony obiecuję szczególne zainteresowanie Twoimi postami Jaroski

Pozostałym proponuję powrót do meritum topica czyli Opery.

Pomijając ton postu kolegi Jaroski który jest poniżej wszelkiej krytyki, to powiem że mu się trochę nie dziwię - jeśli mam problem i zależy mi na jego rozwiązaniu, ustawiam sobie w powiadomieniach żeby na maila przychodziło kiedy ktoś napisze i mi pomoże, to też by mnie szlag trafił jak bym zobaczył takie posty jak tu leciały na początku. Off topic się zrobił praktycznie od drugiego postu :? I tu moje pytanie do modów - czy nie byłoby sprawiedliwie wywalić stąd te posty? No przecież chyba nie uznajecie ze są na temat bo padło słowo “Opera” w treści (nie we wszystkich z resztą)?

I żeby nie było całkiem nie na temat: pogrzebałem w opcjach mojej opery i mam wrażenie że nie ma możliwości zdublowania paska osobistego. Nigdzie nie znalazłem takiej opcji… :frowning:

Otował FreeoN a dostało się taddek2 który słusznie zwrócił uwagę Jaroskiemu i za to został uraczony stekiem inwektyw za co został nagrodzony ostrzeżeniem.

Z mojej strony EOT.

BTW: Od tej pory wszystkie topiki nie związane z tematem wątku polecą śladem wcześniejszych OTów :twisted: