Opera

A tak apropos opery to: ściagnąłem ją raz i zainstalowałem, ale gdy chciałem wpisać adres jakiejś strony to nie otwierała sie tylko wyskakiwał jakiś komunikat. JAk ci sie chce to możesz sie nad tym zastanowić .

jam możesz to napisz jaki t komunikat!! i jaka to wersja opery!! czy zawiera jave??

Tego to ja nie pamiętam, ale mam inne pytanie: Kiedyś było mówione że w Operze bodajrze najszybciej sie otwierają strony. Czy to prawda?

no napewno szybciej niż w IE! może nawet szybciej niż w firefoxie!! z resztą możesz zobaczyć jak szybko strona się ładuję bo opera zawiera tzw. pasek stanu, który pokazuje z jaką szybkością strona się wczytuje (w KB/s) !!

Zainstaluj 7.51, w 7.50 wykryto jakiś powazny błąd… :idea:

ej a moze wiecie jak sie wywala ten baner bez zakupu opery ? jakis path crack ;] ??

Wiemy, ale nie powiemy. Powiem tyle: przeczytaj regulamin :smiley:

dziękuję boczi za poradę !!

Pierwszy post i wtopa :oops: :oops: :oops: . Czytał regulamin forum ??

Jak nie to niech przeczyta i nie grzeszy więcej :P:P:P W innym przypadku szybko się rozstaniemy :frowning: :frowning: :frowning:

Jezeli interesuja cie tego typu pytania i odpowiedzi to odwiec: h**p://w**.warezsquad.masternet.pl/phpbb2/index.php/:twisted:

A nie na tym forum dobreprogramy to szanowane FOR :stuck_out_tongue:

A co do opery To jest szbsza od firefox(a) a o IE juz niewspomne, Pozatym kozystam z 7.53 I jest rewelka Tylko jeszcze PL nie ma

Pozatym jeden z + Opery Nikt na nia wirow jeszcze nie pisze I to jest piekne :smiley:

A możecie mi dać linka do Opery 7.51 PL lub nowszej PL

na dobreprogramy jest 7.53!! działa ze spolszczeniem do 7.23!!

A z kąd go moge zassać?

http://www.spolszczenia.dmkhosting.com/progs.htm

nawet do 7.51!! :smiley:

Mam już wszystko ale jak jestem na forum wchodząc przez opere to nie ma na dole Szubkiej Odpowiedzi :frowning:

może strona nie załadowała się do końca!! u mnie działa bez problemu!! masz operę z javą??

dziwne ja mam Zlukaj moze cos w ustawieniach??

Już jest dobrze ! Nie zauwarzyłem że jestem nie zalogowany. Ale już właczyłem opcje autologowania i jest GITES.

Gdzie i czy wogule moża ustawić by wszystkie pliki automatycznie sciągały się przez mój program (w tym przepadku Flash Get)? Ściągnąłem sobie już wtyczke czy coś w tym stylu, ale zawsze sie włącza tzw. Zapisz element docelowy.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=7019 tutaj koledzy podają !!