Operacja Została anulowana ze względu na ograniczeniaPOMOCY!


(Bedny) #1

Operacja Została anulowana ze względu na ograniczenie nałożone na ten komputer.Skontaktuj się z administratorem.

To mój problem ,wyświetla się gdy prawym przyciskiem klikam na mój komputer->właściwości, nie ma panelu sterowania i wiele innych... Czytałem juz na tym forum podobne takie sytuację, próbowałem robić regi tak jak z tej strony operacja-zostala-anulowana-wzgledu-ograniczenie-t203154.html i ściągnąłem HIJACKTHIS, dalej dostałem wskazówkę żeby zrobić logi OTL i EXTRAS tylko za bardzo nie orientuje się co mogę usunąć a co zostawić oraz to co zrobić dalej i tutaj prosiłbym Was drodzy forumowicze o pomoc!!

LINK DO RAPORTU EXTRAS

http://wklej.to/EEi9t

LINK DO RAPORTU OTL

http://wklej.to/3OlLL

LINK DO RAPORTU HIJACKTHIS

http://wklej.to/3NxXl

Dla zaawansowanych to pewnie nie będzie problem, ale dla mnie jest bardzo duży, nigdy prędzej nie mialem z tym doczynienia.

Jak byście dali radę pomóc to z góry wielkie dzięki.


(Janusz) #2

Problem związany jest z uszkodzonym kluczem rejestru programu Internet Explorer. Rozwiązaniem jest tutaj zresetowanie ustawień sieci Web Internet Explorer'a. W tym celu należy w menu Narzędzia wybrać Opcje internetowe, przejść do zakładki Programy i kliknąć Resetuj ustawienia sieci Web. W polu Poczta e-mail należy wybrać program Microsoft Office Outlook, a także zaznaczyć opcję Program Internet Explorer ma sprawdzać, czy jest domyślną przeglądarką. Następnie należy zatwierdzić wszystkie zmiany i ponownie uruchomić program Outlook.


(Bedny) #3

Zrobiłem tak jak napisałeś z tym, że wchodząc w narzędzia->opcje internetowe-> połączenia nie było nigdzie opcji restart w zaawansowanych znalazłem i zrobiłem restart. Problem się nie rozwiązał i dalej jest to co było ;(( po woli juz sie załamuje... Ktoś może mi pomóc??


(eddie71) #4

Widać tutaj trochę problemów typu babylon,ask,conduit i inne.

Zainstalowały się podczas instalacji normalnych programów.

Podczas instalacji jakichś programów otrzymałeś dodatkową propozycję zainstalowania ulepszenia i dałeś na to zgodę klikając "NEXT" albo "Dalej".

Na przyszłość nie śpiesz się podczas instalacji i odrzucaj propozycje.

Poczekaj aż logi rozpatrzy specjalista od logów i zaproponuje wykonanie skryptu.Samemu nie powinno się tego robić bez b.dobrej znajomości systemu Windows.


(Bedny) #5

Czekam z niecierpliwością. A co do programów to ja o tym wiem tyle że akurat mam brata młodszego, który ma 12 lat i on nie patrzy czy jakieś dodatki się instalują na komputer czy nie :wink:

-- Dodane 08.10.2012 (Pn) 19:10 --

Halo czy mogłby ktoś o dobrym sercu znajacym sie na rzeczy pomoc??

-- Dodane 09.10.2012 (Wt) 16:14 --

;((((((((

-- Dodane 12.10.2012 (Pt) 18:19 --

odswiezam