"Operacja została anulowana ze względu...."

Witam,

Dostaję taki komunikat “Operacja Została anulowana ze względu na ograniczenie nałożone na ten komputer.Skontaktuj się z administratorem” podczas próby odpalenia defendera, dodatkowo przy starcie systemu wyświetla się komunikat na dolnym pasku że "niektóre programy zostały zablokowane z autostartu czy jakoś tak. Dodam że wczoraj wykryło mi jakieś wirusy które usunąłem.

LOG z HijackThis:

http://wklej.org/id/427364/

Przeniosłem do działu Bezpieczeństwo. p4blo , edytowałem Twojego posta. Na przyszłość logi proszę wrzucać do serwisów typu wklej.org

Tutaj niezbędny jest log OTL a nie jakiś zabytek typu HJT w dodatku uruchomiony na 64bitowym systemie otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Oto logi z programu OTL. Wykonałem skanowanie tak jak zalecałeś. Dodatkowo nie mam pojęcia dlaczego za każdym razem kiedy włączę komputer nie mam połączenia z internetem i aby je przywrócić muszę wykonać takie coś:

panel sterowania->opcje internetowe->połączenia->ustawienia sieci LAN->odhaczć opcję"Użyj serwera proxy dla sieci LAN" za każdym ponowny odpaleniem komputera ta opcje jest znowu zaznaczona. dlaczego?

Kod:

http://wklej.org/id/427454/

Kod:

http://wklej.org/id/427458/

Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.

OTL w oknie Custom Scans-Fixes wklej następujący skrypt:

http://www.wklej.org/id/427520/txt/

Kliknij w Run Fix (Wykonaj scrypt). Zatwierdź restart komputera.

potem nowy log OTL robiony opcją Run Scan (Skanuj)

:slight_smile: