Operating system not found - po zmartwychwstaniu muł


(Maryha86) #1

Witam ponownie... laptop chrześniaka dostał w niedziele zwiechę w trakcie przeglądania stron internetowych - bez życia, pomógł jedynie przycisk power. Pierwsze uruchomienie trwało około 10 min gdzie po tym czasie wyskoczył wreszcie znaczek vaio a następnie ładowanie windowsa po czym uruchomił się ponownie lecz po logo vaio poijawiło się Operating system not found. I na tym stanęło. Po użyciu przycisku Assist przy logowaniu się pojawił się komunikat o potrzebie sprawdzenia spójności plików gdzie w trakcie sprawdzania usuówał sobie jakies rozszerzenia trwało to z 30 min po czym system wstał i się zalogował poprawnie do Windowsa, lecz od tamtego czasu z laptopa pozostał wrak nawet muszka przy ruszaniu muli... otwarcie jakiegokolwiek okna np czyjegos okna w gg brak odpowiedzi,  muł... otwarcie malwarebyte nie wchodzi w grę - program nie reaguje na dwuklik albo ja się nie doczekałem jego otwarcia.... do tego wszystko z komunikatem program nie odpowiada.

 

http://wklej.to/8gkNk

 

 

http://wklej.to/eX2ka

 

FRST dopiero za 2 razem dal logi a tak to zakończone niepowodzeniem


(Dimatheus) #2

Hej,

Jak dla mnie pierwszym podejrzanym jest dysk twardy. Dobrze byłoby go sprawdzić przy pomocy na przykład CrystalDiskInfo.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Acorus) #3

Brak loga Addition.txt


(Maryha86) #4

tylko te dwa wyskoczyły reszcie mógł nie pozwolić jakiś błąd, ale teraz już i tak przepadło bo po odpaleniu malwarebyte komputer się wyłączył i zawiesza się na logo windowsa - prawdopodobnie tak jak wspomniał kolega wyżej padł dysk. Mam nadzieje że tylko c…


(mrFreeze) #5

Dysk jak “pada” to nie tylko c. Wrzuć screena z Crystal Disk Info jak już zasugerował @Dimatheus żebyś dysk sprawdził tym programem.

 

http://jaist.dl.sourceforge.jp/crystaldiskinfo/62506/CrystalDiskInfo6_3_2-en.exe