Opętany Kursor - Trzęsie się i porusza

Witam,

Od jakiegoś czasu czasami gdy używam komputera zaczyna poruszać mi się kursor samoczynnie dopiero po zresetowaniu komputera wszystko wraca do normy myślałem że to oprogramowanie więc przeinstalowałem oprogramowanie i system i nic się nie zmieniło, podłączyłem też pod inny port USB z USB 2.0 do 3.0 też bez zmian.

PS. Testowałem też na innej myszce to samo.

Czy ktoś ma jakieś pomysły co to może być ?

Wygląda jak zakłócenia, np. zasilania. Komputer podpięty do listwy z uziemieniem? Jaką masz instalację elektryczną w domu (pytam, bo jak mieszkałem w bloku, to gniazdka były z bolcem, ale w praktyce bolec był podpięty do 0 i jak się włączyło stare żelazko to obraz na monitorze falował).

Jak myszka jest pod USB to najpierw sprawdź:

zakładka w BIOS-ie Integrated Peripherals

Tak komputer jest podpięty do listwy z własnym uziemieniem, mieszkam w Anglii więc gniazdo jest z 3 otworami, myślę że to może być problem z listwa albo z zasilaczem. 

@XMan 

Sprawdzę ustawienia BIOSu co do zainfekowanego komputera to wątpię bo stawiałem nowy system i formatowałem wszystkie dyski twarde. 

Jak nowy system po formacie to chwilowo odpuść sprawdzanie komputera na obecność wirusów.

Sprawdź resztę…

 Gdzies przeczytalem ze sterowniki od Tableta Bamnoo z firmy Wacoom moga grysc sie z myszka i przedstawiac takie symptomy.

PS. Przepraszam za nie uzywanie Polskich znakow lecz uzywam komputera przenonego na ktorym nie mam zainstalowanej Polskiej klawiatury,

Sprawdziłem w BIOS’ie i jest włączony Legacy USB Support więc powinno być wszystko okej z tej strony, odłączyłem też tablet i sprawdzę czy nadal występuje problem.