[opinia] Left 4 Dead x360

Odrazu zaznaczam, że jeżeli zły temat to proszę o przesunięcie :slight_smile:

Witam mam kilka pytań związanych z grą Left for Dead na xbox’a 360.

L4D, może mi ktoś ją przybliżyć? Zdobywa też się tam bronie, poziomy itp jak w COD? o co w ogóle w niej chodzi? <- chodzi mi o rozgrywkę online.

Jest np tak jak w codzie że wbijamy się na jakiś serwer czy co?

aha i jak zamowie gre stad:

Kod:

http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt … eft-4-dead

to jaka jest możliwośc że dostane gre PL, ponieważ ludzie się chwalą że grają po PL a nigdzie w sklepie takowych nie widze I jeszcze jedno, wie ktoś może ile polaków w to gra? (dużo, mało itp )

Witam :wink: Nie wiem jak jest z tym na xboxa360(też mam) ale na kompie jest ok’-myślę nawet że łatwiej grać w FPSy na kompie, jak na konsoli.I na pewno jest tańsza .Nie zdobywa się żadnych broni,ani poziomów-w singlu są 4 '‘kampanie’'po 5 etapów i w każdej chodzi o to samo-przejść od punktu A do punktu B- i przeżyć.Gra jest świetna-masa strzelania-broń znajduje się w różnych miejscach,tak jak i amunicję-używa się też apteczek-lecząc siebie i innych.W sieci jest jeszcze lepiej-ludzie sobie pomagają-nie ma serwerów jak w COD-po prostu klikasz znajdż grę-i już grasz-jest szybka gra wtedy grasz gdzie akurat jest wolne ‘‘miejsce’’ możesz wybrać tryb contra-wtedy grasz losowo raz ‘‘uciekinierami’’, raz zombiakami.Najlepiej to zobacz na youtube filmiki z gry.

dziękuje Ci bardzo za wiadomości. Słuchajscie a może każda wersja PAL ma język PL? Jaką mam pewność że w tym linku co podałem jest wersja PL? Skąd wziąść ew. jeszcze tą grę PL?(w porównywalnej cenie…)

A i jeszcze jedno pytanie. Jeżeli kupie grę używaną, i ktoś nią grał na xbox live, to ja dalej także będę mógł grać na xbox live??

Tego to nie wiem-grę na kompa rejestrujesz przez Steam podając klucz-i myślę że nie można podawać tego samego klucza na inny mail-ale mogę się mylić.Popytaj na jakimś forum konsolowym-Gamikaze,N+ czy gryonline.pl

Ja bym używanej nie kupił.A po za tym to całe spolszczenie jest w wersji kinowej-czyli napisy-i tego dużo nie ma!Podczas wczytywania misji pisze np.-Finał na dachu i to wsio-postacie sterowane przez komputer od czasu do czasu wtrącą jakieś słowo co nie jest tłumaczone-a w menu to chyba i po Angielsku dojdziesz co singiel a co sieć?? A w sieci to gra się jak w każdą grę przez neta.