Opinia nt. ASUS EAH 4870 1GB GLACIATOR

Witam. Potrzebuje opinij o karcie graficznej ASUS EAH 4870 1GB GDDR5 GLACIATOR . Nie chodzi mi o wydajność ale o jakość wykonania. Słyszałem że przy takim chłodzeniu jakie zastosował ASUS grzeje się z deczko pamięć. Jeżeli ktoś posiada taką kartę niech napisze jak to rzeczywiście wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mam taką tylko że 4850 i jeżeli masz dobrze wentylowaną obudowę to temp do 70*C.

W obudowie bez wentylatorów miałem ponad 80*C

Dzięki za odpowiedź. Te temperatury są troszkie wysokie (teraz mam podkręconego Palita 4850 i w stresie ma 50*C), więc mogą mieć wpływ na wydajność i żywotność karty ( chociaż słyszy się tu i ówdzie o grafikach mających większą temperaturę). Mam możliwość zakupu tej karty (nówka sklepowa) po atrakcyjnej cenie), tylko się właśnie martwię te przegrzewanie . W porze letniej mogą być z tym problemy nawet przy dodatkowym wentylowaniu.

Witam.

Ja posiadam EAH 4850 z tymże chłodzeniem i od wersji referencyjnej różni się brakiem chłodzenia na pamięciach. Zatem, jeśli nie będziesz kręcił za mocno to powinna wytrzymać… I podobnie jak u oskar3216 - w stresie 70 przy wentylowanej obudowie…

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Teraz wiem co mam z tym “fantem” zrobić.

Temat do zamknięcia.