Opinia o Avira Internet Security 2013

Cześć forumowicze :slight_smile:

Mam możliwość zakupu po dość promocyjnej cenie pakietu Avira Internet Security 2013 w pełnej wersji i chciałbym poznać opinie bardziej zorientowanych w temacie ode mnie.

Oczekiwania moje są raczej przyziemne - bardzo dobra ochrona z każdej możliwej strony, przy stosunkowo niskim wykorzystaniu notebooka bo czasem go katuje jak mam sporo pracy.

Co możecie powiedzieć o Avirze? Jest warta uwagi?

Ile osób tyle opinii, moim zdaniem dla przeciętnego użytkownika wystarczy Avira Free Antivirus.

bardziej konkretnie to tutaj: AV-Test

A pytanie: “co sądzicie o …” jest po prostu durne, bo to szalenie subiektywna ocena. Ja osobiście używam Avira Free Antivirus i jestem w 100% zadowolony, tyle że zaraz znajdzie się kilkunastu funboy’ów np. Kaspersky’ego, którzy uważać będą iż za prawdziwe bezpieczeństwo trzeba zapłacić.

Avira, jak prawie każdy niemiecki produkt, jest solidna ale bez polotu.

To znaczy, że spokojnie możesz ją kupić, jeśli masz okazyjną cenę i raczej się na niej nie zawiedziesz.

Są od Aviry lepsze pakiety ale są też znacznie gorsze.

Osobiście używam Avast od kilku ładnych lat i jestem z niego zadowolony - choć to wcale nie oznacza, że przykładowo Avira Free Antivirus jest złym antywirusem.

Wybór tego typu oprogramowania jest dość „ciężką” decyzją, bo jak wspomnieli koledzy ilu użytkowników tyle opinii.

Jeżeli masz możliwość (jak wspomniałeś) zakupu po promocyjnej cenie pakietu Avira Internet Security 2013 w pełnej wersji to, czemu nie – kupuj.

Gdy się skończy licencja to najwyżej przejdziesz na wersje Free.

Pamiętaj, że najlepszym antywirusem jesteś Ty sam – nie łaź po dziwnych stronach nie ściągaj plików z podejrzanych stron a wtedy Twój komputer będzie pracował normalnie.