Opinia o foli do PSP slim

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tej foli http://allegro.pl/folia-zagg-invisible- … 80122.html czy opłaca się ja kupić ?

Osobiście posiadam tą folię ale na swoim galaxy s2, powiem tak, jak dobrze nałożysz folię na ekran to nie będziesz nawet wiedział, że ją masz.

Ja jestem z niej zadowolony w ch*j :wink:

Szkoda kasy, 70zł za kawałek folii.

Ja na swojej slimce mam taką http://www.eachgame.hk/goods-3525.html (koszt ~5zł), pierwszy raz zakładałem i zero powietrza pod ekranem, folia idealnie przylega i po 2miesiącach użytkowania nawet rys nie ma.

A to, że nie ma ochrony na tył mam gdzieś, tutaj kłania się lekki futerał z pianki i wszystko gra.

Jeśli ktoś szuka jakości to trzeba dopłacić, tak jak niektórym potrzebna jest jakaś obudowa za 500-700 zł, innym starczy taki Fractal Design Core 3000 albo to, co SilentiumPC szykuje, innym Brutus za 140zł, a innym najtańszy, świecidełkowy i tandetny Tracer za 70zł.

Jakiej znowu jakości w folii której wyprodukowanie kosztuje kilka centów a marketing i reklama to 99,9% ceny. W dodatku jak krzywo nakleisz to przy próbie ponownego założenia do niczego nie będzie się ona nadawać.

Na codzień rzucasz w konsole śrubami, kołkami czy szlifujesz ekran dremelem? Ja nie.

Właśnie tym zdaniem strzeliłeś sobie z dwururki prosto między patrzałki, zielonego pojęcia nie masz a się wypowiadasz oO

mmi , no dobra, to sobie siedź dalej z jakąś badziewną folią i paskudnym, piankowym opakowaniem. Widać, że nigdy nie miałeś dobrej jakości folii w rękach.

Z bólem serca muszę przyznać że to były zmarnowane pieniądze :expressionless: Wszystko jest ładnie i pięknie gdy nie naklejamy foli do PSP naklejenie foli z otworami na guziki i obramowanie ekranu jest niemożliwe gdyż folia od razu klei się sama do siebie.Osłona na ekran jest za duża po naklejeniu osłony na ekran na foli powstały dziwne ślady (nieusuwalne)

Ps.osłony na tył nie naklejałem bo to już sensu nie miało.

Ps2.Szukałem w internecie video jak ta folię ludzie naklejają na PSP ale nie znalazłem na 75 filmów od producenta żaden nie pokazuje instalacji na PSP (producent chyba wie o wadzie foli do PSP)

Trza było kupić zwykłą hori.

@galy1

Kup bezklejową folie, np. taką jaką zalnkowałem wcześniej. Za wydaną kasę na tego zagg’a miałbyś 15 sztuk od chińczyka.

Tak prezentuje się po 2 miesącach ‘jakaś badziewna folia’’ (dokładnie ta: http://www.eachgame.hk/goods-3525.html ) założona na spontanie prosto po wyjęciu z opakowania (nie bawiłem się w łazienke, gotowanie wody, mokre warunki itp.)

img0575aa.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0578k.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0585wa.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jak zacznie się odklejać wyrzucę i przykleje nową, póki co jest idealnie i brak jakichkolwiek zarysowań.

Wczytując się w opis aukcji poczułem się jakbym słuchał oferty z Tv Mango gdzie zawsze technologia kosmiczna trafi przypadkiem pod strzechy :lol:

Jak chcesz zwykłą przeźroczystą folię na psp to jak znajdziesz rozrysowany wzór na krzywych to za piwo mogę Ci to wyciąć - bezklejową folię do telefonów mam na stanie.

Swoje psp jak jeszcze miałem to okleiłem głównie z tyłu, a folia z nadrukiem kosztowała mnie łącznie z przesyłką jakieś 3 Euro. Ale najbardziej chwaliłem sobie neoprenowe etui Case Logic jako ochronę do psp. Całość wyglądałą tak:

1_t.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg

Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro

Fajny pomysł, ale IMO wykonanie gorsze, koło joysticka (czy jak to tam się zwie) takie niedorobione i z tyłu ten wzór wygląda tak dosyć dziwnie :smiley:

Nie tyle niedorobienie co wytarcie, akurat w tamtym okresie byłem bardzo wciagniety w granie w fife i ojca chrzestnego :stuck_out_tongue: