Opinia o Orange światłowody :)

Witam mam pytanie czy polecacie Orange światłowody ? bo multimedia zaczęła mnie irytować i biorę pod uwagę ta alternatywę. Chodzi o sam internet jak się sprawdza i cenowo pozdrawiam.

Już tu widziałem na forum taki wątek, chyba po coś tu jest wyszukiwarka :smiley:

Świetnie, jak to światłowód

Cennik Orange

Kocham reklamy Orange, nie nadużywaj w nich słówka od :smiley:

Tzn z czym zaczęli Cię irytować?

Wieczorami też, gdy węzły tranzytowe Orange są zapchane po brzegi? :slight_smile:
Nie przeszkadza Ci zrywanie sie sesji co 24H, co w rezultacie powoduje kilkunastosekundową niedostępność uslugi?

Dlaczego używasz w tym sformułowaniu zwrotu “ad personam”…no weź się ogarnij, co i do kogo “ripostujesz”

No jak krowa sołtysa nadepnie na kabel, to nie dziwi nic

W Krakowie, nie słyszałem o takich “jajach”

1 polubienie

Niestety krowa ta codziennie depcze po kablu każdego użytkownika światła od Orange, co np. dla konsererów internetowych warcab czy innych takich może skutecznie popsuć rozgrywkę, gdy w trakcie gry zostanie odsunięty od rozgrywki przez rozłączenie ;/
Bardzo zniechęcająca praktyka Orange moim zdaniem.

Codziennie?

Każdego?

Bardziej płytko, już chyba nie dało się uogólnić

Ale okay…“gdzie Polaków dwóch, tam trzy opinie”…

1 polubienie

Orange:
Orange Polska realizuje bardzo ambitny plan inwestycyjny. Dzięki niemu internet światłowodowy dociera już do ponad 3 mln gospodarstw domowych w całym kraju. Zgodnie z ogłoszonym planem strategicznym na rozbudowę sieci światłowodowej w Polsce w latach 2016 – 2020 firma planuje przeznaczyć blisko 4 mld zł. Dzięki temu z usługi Orange Światłowód będzie mogło skorzystać nawet 5 mln gospodarstw domowych.

Źródło: biuroprasowe.orange.pl

Hahah… Już widzę jak zobaczę u siebie ten ich światłowód. Prędzej mi kaktus wyrośnie jak na wsi zaczną przekopywać wszystko i zakładać światłowody.

1 polubienie

U mnie niby wyszukiwarki twierdzą, że już jest światłowód (nie wiem skąd wzięły takie dane) a strona Orange ogranicza do oferty na 80 Mbps bez światłowodu.

Jak widzę słabo z tym orange światłowody dzięki za opinie :slight_smile: