Opinia SE W800i:D

(Goodprogram) #1

Co sądzicie o SE W800i?? :smiley:

Opłaca się go kupić czy może jest jakiś inny co możecie polecić, mniej więcej podobny cena , aparat, karta, itp.

:slight_smile:

(iwa nike) #2

W800i jak sama nazwa mówi Walkman . dobry do mp3. podobny telefon to k750i oraz w810i

(Agatonster) #3

goodprogram

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Adampigan) #4

nie wiem czy ktoś tu je , pewnie reszta je w domu. A co do W800i to praktycznie taki sam tel. jak K/D 750i nie wiem czy nawet oprogramowania nie mają takiego samego. ja mam D750i i oprócz tego że joystick się czasem tnie to jest ok.

(Goodprogram) #5

no jo :stuck_out_tongue: specjalnie wyjechałem z tym je :mrgreen:

tak się czasami mówi 8) tak samo jak to napoczątku jo :stuck_out_tongue:

(Jklimkowicz) #6

W800i w przeciwieństwie do najnowszej serii K/D ma w playerze funkcję MegaBass. Daje to naprawdę niezłe efekty.

Jakbym miał wziąć coś z serii W w podobnej cenie, to wziąłbym W810i.

Jest nieco lepszy, ma EDGE, które może się przydać w przyszłości oraz minimalnie większy wyświetlacz. Ponadto parę innych różnic, które nie są takie istotne.

Polecić mogę SE K800/810i, bowiem sam takiego mam. Może nie ma opcji MegaBass, ale basy i tak są dobre, za to lepszy aparat. Cena podobna.

(Bigkoras) #7

SE D/K750 na 100% MA MegaBass! W800 ma tylko bardziej zaawansowany odtwarzacz (sortowanie, playlisty itd).

Nie wprowadzaj ludzi w blad!

(Adampigan) #8

Potwierdzam sprawdzałem dokładnie przed chwilką

(Jklimkowicz) #9

Przepraszam, mój błąd. Nie zaznaczyłem, że mam na myśli najnowszą serię 800, która nie posiada tej funkcji.

Dziękuję za sprostowanie. Ale może tak więcej wyrozumiałości? Bez nerwów...

Pozdrawiam.