Opinie na temat butów


(Dwajs) #1

Na pewno ktoś z Was nie raz kupował coś przez internet, wiem, że kupowanie butów w taki sposób nie jest zbyt dobre, ale ja chcę to zrobić i przy okazji chciałbym się zapytać o opinie na temat danych butów, być może ktoś z Was je ma/miał. Ten temat może również przydać się inny osobom które będą potrzebowały podobnej pomocy jak ja i nie musi to być jednorazowy temat tylko dla mnie. Oto buty na temat których chciałbym otrzymać jakieś opinie (nie daję żadnych fotek, bo chyba nie można brać od tak sobie ze stronek czy też allegro, a każdy z Was może szybko takowe buty znaleźć przy pomocy google):

* Reebok NPC Watermark

* NIKE TENNIS CLASSIC OLDSCHOOL

* Reebok NPC RAD


(Marcin0392) #2

Mam od jakiś 2 lat prawie takie same jak te ostatnie, są bardzo wygodne, wytrzymałe, mimo iż maja już ~ 2 lata, po umyciu wyglądają jak nowe. Pierwszy model za pewne też taki jest :slight_smile: Polecam


(Dwajs) #3

Właśnie, bo na temat butów firmy Reebok są mieszane uczucia, ale jeśli osoba które je posiada i mówi, że trzymają się długo to o czymś to świadczy, a dbasz o nie szczególnie czy od czasu do czasu szmatką przejedziesz?


(Marcin0392) #4

Od czasu do czasu, gdy są strasznie ubrudzone to staram się je umyć, woda + szmatka, rzadko się zdarza żebym traktował je pastą do butów. Jutro mogę Ci cyknąć fotkę, zobaczysz jak wyglądają po prawie dwóch latach codziennego użytkowania. Zimą, także spokojnie można w nich chodzić.


(Dwajs) #5

Kurde, teraz mam problem z doborem rozmiaru, mam swoje Conversy i tam mam 28cm, mierze stopę na kartce wychodzi 28,5cm, a trzeba jeszcze coś dodać, chyba będzie trzeba się wybrać do sklepu i przymierzyć jakieś.