Opinie na temat jakości tuszy ProInk

Witam…

Używał ktoś zamiennych tuszy do drukarek, oferowanych przez ProInk ?

Mnie konkretnie chodzi o tusze do HP21-22, ceny tuszy proinka są w tym względzie,

wyjątkowo atrakcyjne, biorąc pod uwagę również możliwość napełniania kartridży,

będę wdzięczny za jakieś informację na temat ich jakości…

http://allegro.pl/show_user_auctions.ph … d=10861970

Kiedyś miałem okazję używać tych tuszy, równiez do 21 i 22, i mogę powiedzieć, że jakość była bardzo dobra. Dodam tylko, że nie drukowałem żadnych zdjeć wiec nie wiem jak się one mają do tego typu rzeczy, jednak do zwykłej pracy nie potrzeba nic lepszego, teksty drobne rysunki, wszystko wyglądało w miarę naturalnie - jak z oryginalnym tuszem. Oczywiście, trzeba też umiejętnie napełniać katridże :smiley:

tego będę się musiał nauczyć… :smiley:

THX… za opinie…

Dodane 15.01.2011 (So) 13:15

Żeby nie pozostawić tego tematu gołosłownym, to napiszę

iż jestem po próbnych wydrukach na tuszu proInk, i

w sumie nie widzę różnicy, pomiędzy tym samym

wydrukiem na orginalnym tuszu a tym zamiennkiem,

a więc nie widzę sensu przepłacać…

Próbny wydruk to kolorowa grafika z tekstem…

ja po tym poscie kupilem od nich tusz ale do epsona, takie kartridze ktore mozna wielokrotnie napelniac i wyglada ze to swietny pomysl, dolewa sie tuszu z butelki a chip sie resetuje. Mozna miec pelny kartridz juz za okolo zlotowke. Jak dotad nie mam zadnych problemow, nic nie zasycha, kolory dobre, kupilem co prawda ten tusz premium ze z usa ale zdjecia drukuje jak z oryginalu

pytalem sie czy kolory beda identyczne to odpisali ze to zalezy od papieru, jesli ktos chce bardzo dobre rezultaty to zeby zrobic sobie profil kolorow dedykowany do tego tuszu i papieru na ktorym sie bedzie drukowac ze na allegro sa takie uslugi ale ja nie widze takiej potrzeby