Opinie na temat obudowy Fever Shinobi

Bardzo ładna obudowa, wentylator 120x120(raczej do wymiany) z przodu, zapewne możliwość zainstalowania 1-2 wentylów 120x120 z tyłu więc wymiana powietrza raczej będzie. Ale ponoć to “■■■■” :confused: Czy warta ją kupować? Może ktoś ją ma i się może podzielić jakąś informacją na jej temat?

Może Sharkoon Rebel 9 ? Albo Cooler Master Elite 331, całkiem fajne, ładne obudowy.

Masz rację, ale ja pytam o obudowę Shinobi :wink:

ja ci powiem coś o tej budzie

może nawet jednym słowem : “Szajs!”

wymienie zalety:

-LCD

-Ładna

a teraz wady

-kijowy obieg powietrza (wyższa temperatura podzespołów)

-przenosi drgania

-kiepski materiał

-nieszczelna a to znaczy że jest głośna

-droga jak na swoje możliwości (cena 30zł byłaby jeszcze do przyjęcia)

nie opłaca się nią nawet interesować…

sharkoon rebel 9 lub coolermaster elite 331/333 będą 1000 razy lepszym rozwiązaniem…

nie warto… mimo że jest ładna ma za dużo wad :confused:

“nieszczelna a to znaczy że jest głośna”

Sharkoon i CoolerMaster mają specjalne zrobione miejsca na wymianę powietrza po bokach więc też są głośne? Też są “nieszczelne” :slight_smile:

“kijowy obieg powietrza” ja się tam nie znam ale wentyl wtłaczający powietrze do kompa z przodu jest i z tyłu wytłaczający, więc chyba obieg jest.

Więc jak to jest?

Cooler master ma cały przó wypełniony gąbką więc głośny nie jest, a co do tego shinobi to o “nieszczelność” chodziw sensie złęgo spasowania elementów i niepotrzebnych naprężeń. To jest poprostu totalnie low-endowa obudowa, elite’y od cooler mastera są klasę wyżej i tyle…

A sharkoon rebel 9 jest wyciszona?