Opinie na temat zasilaczy Ibox

Co sądzicie o zasilaczu Ibox 350W mogę go kupić za 45 zł a mam Codegena 300W. To może bym go sobie kupił. Ma jakieś PFC.

Iboxa szczerze odradzam. Miałem chyba nawet tego samego (kupiłem wraz z obudową) i nie dość, że chodzi głośno jak wiertarka, to po zmianie na Fortrona (cena na allegro też ok 45 zł) temperatura na procesorze spadła o ok 7 stopni, a to dość dużo. Natomiast komfort pracy w porównaniu do Iboxa to niebo a ziemia. Teraz jest cichuteńko :wink:

Podaj kofing, dokładnie.

standardowa reklama zasilacz 350W z PFC za jedyne 45 zł i kilka wykrzykników

Nie kupuj tego iboxa

konfigiracja:

AMD Sempron64 3000+, Radeon 9550 256(128) 1 dysk, 2x dvd, 1 kość ddr, gigabyte k8ns nForce3 250 stacja dyskietek.

Na allegro miałem już dwa konta i oba usunąłem bo interes nie szedł. Jeśli już coś to ze sklepu zwykłego w którym mógłbym dostać zasilacz.

Na zenfist.pl (sklep internetowy), Amacrox Warrior 350/400W 120-160 zł

w zwykłych sklepach nie kupisz dobrych zasiłek (w 99%), będą mieli feele, tracery i inne tanie śmieci.

wczoraj był zakupiony taki komp:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 3&start=15

ale nie dla mnie tylko znajomej.

Myślałem nad Chieftecem 450W ale nie do tej konfiguracji co mam u niektórych widziałem że taką zasiłkę mają pod C2D i geforce 7600, to po co mi taka pod mojego. Przeliczyłem na liczniku na jakieś stronie że na mojego kompa potrzeba zasiłkę ok 230W

Amacrox jest tańszy i cichszy, ma silniejszą +12.

Chieftec ~200 zł 22A @+12V, Amacrox AX450 (400W) 160 zł 29A @+12V, nawet Amacrox 350W 120 zł jest mocniejszy od 450W Chiefteca 25A @+12V. A tak w ogóle jeśli masz 200 zł to polecam HuntKey HK-350.

Zamiana codegegena na ibox to tak jak zamienić siekierkę na kijek. za 40 zł możesz mieć bardzo dobrego forotrona takiego jaki ma Tobi. Jeżeli chcesz mieć coś koniecznie ze sklepu to zenfist.pl i Amacrox350W za ok 120zł.

Amacrox 350 W mocniejszy od Chiefteca 450W???

Ale to jest aż 100W różnicy.

A tego Amacroxa 450W dostanę w zwykłym sklepie czy też nie? bo za 160zł to bym mógł sobie kupić za miesiąc.

Twój komp ciągnie gł z lini +12V Amacrox AX450 jest ~100W silniejszy od Chiefteca, dziwne ale co zrobić.

Wątpie, kupując nowy monitor usłyszałem zaskakującą wieść że LCD 19’’ nie istnieją, są tylko panoramy w tym rozmiaże, w sklepach powiesz czy mają Amacroxa Warriora np AX400 to pewnie powiedzą że nie mają takiej karty graficznej :lol:

dowiem się w takim razie

bo jak się pytałem o Fortrona to w wielu sklepach o nim nie słyszeli.

Możesz spytać czy mają modecomy ale tylko MC lub FSP są robione przez FSP Group INC (Fortron). I patrz na siłę na liniach +12V.

Unikaj Modecomów MGB, LC i Feel.

O MDN i THA-P mogli nie słyszeć, ale firma powinna być im znana.