Opinie o Avast Home Edition PL

Jako darmowy jest całkiem całkiem, ale z płatną konkurencją nie ma co się równać. Do tych najlepszych skuteczności wykrywalności mu brakuje :slight_smile:

avast to dziurawiec,z darmowych są lepsze np. Avira AntiVir PersonalEdition Classic czy też AOL McAfee VirusScan Plus

:o od kiedy,znajomi moi używają go ok 2 lat,i mi też go polecili :!: jasnowidzem chyba nie jesteś,chyba,że tylko kogoś słuchasz ,a nie testujesz na swojej skórze a ja testuje go po raz 2-gi po formacie i jestem zaa :wink:

Złączono Posta : 02.11.2007 (Pią) 20:03

chociaż tego też testowałem ale jest po avastem,

a ten to klon kasperskiego i musi dużo pamięci pobierać dla siebie.ehh /też testowałem :wink:

a teraz widać że ty kasperskyego nie testowałeś,bo ja cały czas jadę na KIS i wcale dużo nie zabiera pamięci,praktycznie tyle co avast,

i tu się mylisz,korzystałem z avasta jakiś czas,zawiodłem się na nim i to mocno,postanowiłem zainwestować w antywira i kupiłem KIS,odkąd go mam (a mam go już ponad pół roku) zero ścierwa na kompie,po prostu nic.a jak miałem avasta to co rusz musiałem wrzucać logi na forum do sprawdzenia bo co chwilkę kompa miałem zasyfionego

Jak dla mnie drewno. Nod32 o wiele lepszy. Przy avaście nic nie wykrywało a przy Nodzie aż 2 wiruski się znalazły :? Tak więc nie polecam :!:

Ale nod jest płatny więc nie porównuj go z darmowym avastem :x

Wg. mnie Avast jest najgorszym dostępnym antywirusem na rynku, on sam w sobie wirusy wykrywa :>

dobre :!: jasnowidzu :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 03.11.2007 (Sob) 15:39

a co ma wykrywać innego?? piwo,narkotyki,ehh testuj,i dopiero dawaj posta :wink:

Nie zrozumiałeś jego posta :twisted:

Dlatego lepiej zainwestować niż potem się kłócić, który lepszy bo darmowy, bzdety!

:slight_smile:

Według mnie jest najlepszy z darmowych.

A z płatnych jest najlepszy Eset Smart Security.(sam używam i polecam :slight_smile: )

Używam od samego początku i nie narzekam,testowałem też inne ale zostałem przy avaście.

Miałem go długo…

Często wykrywał w normalnych czystych programach virusy i mi je blokował, bardzo rzadko mam na kompie wirusy, bo staram się nie ściągać z niebezpiecznych stron, odbierać jakiś tajemniczych plików itp.

Raz miałem takiego uciążliwego virusa, skanowałem próbowałem i nic…

Wg. mnie to ■■■■ jedyne co jest w nim ok to to że nie trzeba za niego płacić…

Ja wolałem, i wszystkim radzę, lepiej zapłacić i mieć spokój niż męczyć się z czymś takim jak avast.

Teraz mam ESET Smart Security i jestem zadowolony, nie ma fałszywych alarmów, zawsze w pełnej gotowości, aby zlokalizować i usunąć na dobre virusa.

I do tego nie zżera dużo procka…

Pozdro