Opinie o avast!

Jeśli tak mu ufasz, to owszem, nie musisz sprawdzać.

Obecnie używam avasta. Jednak z chęcią wymienię go na pełną wersję antywirusa, dodaną do jakiejś gazety komputerowej. Już raz tak zrobiłam i miałam avirę premium. Uważam, że warto wracać do avasta, gdy minie okres promocyjny innego antywirusa.

Ja używam Avirę od bardzo dawna i jestem bardzo zadowolony

Ja używam avasta i nie narzekam, ale chyba przeszedł czas na zmiany :smiley: .

Witam!Tydzień temu miałem format dysku.Komputer,do dziś, był chroniony avastem.Ja nigdy nie uważałem tego programu za cudowny,ale i za szczgólnie zły.Jego główną zaletą jest chyba jego darmowość,no i mała upierdliwość:).No i dziś avira znalazła mi 18 wirusków.Nie dobrze.Przez ten tydzień troche grałem przez neta.W sieci włoczyłem się głównie po forach.Był też ciut fikuśnych stronek :stuck_out_tongue: (ale mało).Wiedziałem,ze to nie najlepszy antywirus,ale że aż tak kiepski…Od wczoraj zauważyłem jakieś dziwne rzeczy i dlatego dziś przeskanowałem kompa avirą.Może ona będzie ciut lepsza.Zobaczymy.

Syf totalny… wykrywa trojany w pustym pendrive :confused: najgorsze co może być nigdy ci nie wykryje prawdziwego wirusa tylko plik który ma podobne dane ale to wcale nie wirus… mi raz wykrył w pliku startującym Football Manager 2008 wirusa :stuck_out_tongue: no i jak wcześniej mówiłem w pendrive (Pustym) Trojana ;]

Nie jest zły, ale gdyby mógł, to samego siebie wziąłby za virusa.

Ja mam avirę 8 free i git miałem nowego avast!'a.Taki dziurawy że 8 wirusówpuscil a zapora systemowa jest.Zajmuje pamięć.Komp mi zwolnil przy 1 GB ramu.

Ogolnie avast! to szajs jakich mało.