Opinie o AVG czy warto zamienić za NODA?

witam.tak jak w temacie szukam najlepszego jak dla siebie antyvira !zależy mi na lekkości jak i nie upierdliwości!avast odpada bo sitko i nawet nie piszcie mi że jest inaczej!avira denerwuje mnie reklama przy aktualizacji!kaseper to nie ten sam co kiedyś!mam teraz noda ale nie czy można mu ufać?co sądzicie o AVGale tylko nie pisać że temat był!każdy ma swoje upodobania i się tematy mogą różnić!

Bierz Nod’a. :slight_smile:

mam AVG i nie mam zamiaru go zmieniać …

Ja tam nodowi nie ufam, bo powpuszczał mi do kompa pełno syfu, który usuwałem avirą i logami :lol:. Przetestuj najlepiej sam te antyvirusy, bo to co podoba się jednej osobie, może się nie podobać drugiej. Osobiście wybrałbym jednak noda.

ale polecam kupno aviry premium, bo warto :slight_smile:

Poszukaj setki tematów masz na forum o antywirusach . Jezzu co za ludzie

A to że sobie tego nie życzysz to dużo mnie obchodzi . Sam sobie poszukaj

Pioter233 naucz się czytać takich nie prosiłem o pisanie!!A po drugie te forum po to jest żeby pytać i doradzać szukanie nic nie daje bo tematy z 2007 lub początku 2008 w świecie antyvirów to dużo się zmienia!nara .pozdro

Po 1.TO nie jest koncert życzeń .

Po 2 .Masz opinie na dobreprogramy.pl

Po3 . Przeczytaj regulamin

Po 4. Jak będziesz kupował psa to też tutaj napiszesz ?

Upierdliwa reklama w Avirze . Lol ? Raz na 3 dni zaktualizować , jedno kliknięcie na trzy dni to tak dużo za pełną ochronę komputera i w dodatku darmową ?

nie drapać sie :smiley: panowie

polecam noda po avg + spywer miałem kupe syfu ,teraz spokuj od roku 0 wirusów