Opinie o MKS 2k7

Zainstalowałam dzisiaj i jutro będzie deinstalacja :stuck_out_tongue:

Muli niemiłosiernie wręcz, przy 1 GB ramu. Sama przeglądarka internetowa otwiera mi się 4 minuty, o innych programach nie wspominając. W dodatku aplikacje zaczęły wywalać wciąż ten sam błąd, nieważne, czego bym nie uruchamiała wyskakuje nazwaprogramu.exe - włóż dysk do stacji G: aby kontynuować.

Koszmar, nigdy mi się przedtem coś takiego nie zdarzyło. Nie polecam.

Co wy gadacie Norton już nie muli … mi się zdaję że wy wciąż macie nie wiadomo jakie stare kompy(przecież teraz wszsytkie ceny idą w dół, szczególnie polecam zainsatlowac Nortona na czystej instalacji windy i bedzie ok), teraz z NODA znowu wróciłem na NORTONA IS jest on lepszy, ale NOD nadal jest godny uwagi ale czasami przepuszcza wiry. Najlpesze antiviry to NOD, Kaspersky i Norton.

A ja mam nowiuteńki - 2 miesiące - komputer C2D z 2 GB ramu Geil 800 Mhz CL4

Nabyłem w "extra"cenie 6,50 pln PC FORMAT i zauważam, że Mks 2k7 …nieźle zamula…Ale jest z kolei niesamowicie skuteczny.

WYKRYWALNOŚĆ TAKA, że NOD32 i Kaspersky są o wiele słabsze.(oba miałem więc mogę dokonać porównania)

Gdyby jednak ta “mułowatość” nieco przyspieszyła to byłby świetny - a moze jest tutaj jakiś “cudotwórca” ( ale nie odsyłajcie mnie do Ojca-Dyrektora ) , ktory wskaże jak należy jakimś super kluczem - przyspieszyć kompa.

Ta mułowatość z pewnościa jest spowodowana tym , że naprawdę SUPER komputer jest chroniony - łacznie z wpisami do rejestru. Ma coś takliego NOD32 albpo kaspersky - o ile wiem ., to nie (poprawcie mnie, jesli wpisałem błąd)

Co pozostaje - super ochrona i zamulenie czy…srednia ochrona i szybka maszyna…??

Janusz_Janusz wydaje mi się, że zawsze było tak, że większa ochrona » wolniejsze działania.

Twoje 2 GB RAM mają tutaj mało do gadania, bo nadeszła era, gdzie takie rzeczy są normalne [zatem antywirusy również zdrowo z nich korzystają]

Chcesz być bezpieczny » musisz płacić.

Albo samemu chronić swój komputer

NOD32 jest bardzo dobry ale wracając do tej twojej super ochrony…Po co mieć takiego antywirusa, który sam działa jak wirus??? Mks strasznie zamula kompa, a chcemy przyjemnie korzystać z naszej maszyny bez zbędnych zawieszek, zamulania.

a ja o ile wiem to kaspersky ma to wiem bo go używam