Opinie o rumunskiej piosenkarce INNA

interesują mnie wasze opinie na T; rumunskiej piosenkarki /INNA/ poz czy neg piszczcie na temat lub nie

Dodane 31.10.2009 (So) 2:47

Powiem szczerze, że nie podoba mi się ani jej śpiew, ani jej wygląd.

Dość wypindrzona, ot … mocno ‘dyskotekowy typ urody’ - widać dużo pracy nad wyglądem, ale niewiele naturalności.

Rzeczywiście, wyglądałem szału nie robi, na moje oko wygląda dość staro, dałbym jej lekko 35-40 lat ale według Wikipedii ta klientka jest prawie 3 lata młodsza ode mnie, bywa hehe :slight_smile:

Pozdrawiam!

dziewczyna jednej nocy. Głosik ma w miarę, ale ta melodia… kompozytor (dj) ma 6 lat?

To dlatego, że zapewne uzywa kremów odmładzających i przedłużających młodość. Znam takie “laski”, co mając 20, wyglądają na 40

Całe studio na nią pracuje, ale inne ich projekty to totalna tandeta, ale dziewczyna nawet ładny głos ma. Kupiłem jej płytę i średnio jestem zadowolony.

Niezła laska, ale muzyka lipna ;/

Chyba szybko zmienił byś zdanie, jak by ściągnęli z niej z kilo tapety :stuck_out_tongue:

Typowa gwiazdeczka jednego sezonu, za parę miesięcy nikt nie będzie o niej słyszał :stuck_out_tongue:

I pamiętał :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

pewnie masz racje :stuck_out_tongue:

Inna jest całkiem spoko moim zdaniem.

Zbyt wysokiego poziomu wokalnego/artystycznego może nie prezentuje, a wszystkie jej kawałki są podobne do siebie, ale mimo to jej nutki są dosyć przyjemna dla ucha (zwłaszcza

).

Myślę, że przy najbliższej zabawie sylwestrowej jej utwory zagoszczą na nie jednym parkiecie :wink:

swego rodzaju GWIAZDA wyłaniająca sie z kraju nie płynącym miodem ,oczywiście widac ,że rumunia też ma potenciał .odemnie 10

Dodane 03.12.2009 (Cz) 2:21

za twarz,za oprawe ,za muzyke .nie bede ukrywał nie domyślił bym sie ,że to rumunka.ps w belfaście rumunki sprzedają gazetyt na ulicy :shock: ale ,podoba mi sie jej buzia .wyglada jak jakaś cukiernia z dobrymi wypiekami typu ,uszka lub ptysie./SOWA/może kojarzycie :slight_smile: