Opinie użytkowników na temat nowego Liveboxa

Witam mój Router który używam od prawie 4 lat do Neostrady idzie w odstawkę i zastanawiałem się nad kupnem ale zobaczyłem że jest nowy Livebox dostępny w ofercie TP i ma on kilka życzy które mi się przydadzą np dwa wejścia USB oraz 802.11n. Posiadam dwa dyski po 1 TB i 2TB przydało było się mieć do nich dostęp bezprzewodowy, moje pytanie jest czy ten Nowy Livebox jest lepszym i bardziej dopracowanym urządzeniem od pierwszej jego wersji i czy opłaca się zamawiać go i płacić 10 zł miesięcznie czy kupić jakiś nowy router z dwoma wejściami USB i 802.11n?

Żeby dostać nowy router musiałbyś rozwiązać umowę z TP S.A., a później podpisać ją na nowo.

Livebox 2 usuwa wiele problemów znanych z Lb 1 - jest przede wszystkim bardziej stabilny, posiada strefy zdemilitaryzowane - ogólnie prawdziwy i nowoczesny router.

Jeśli szkoda Ci 10 zł/m-c zawsze można tę cenę zmniejszyć do 5zł/m-c wystarczy wziąć dodatkowo telewizje od TP - wtedy znika opłata za Liveboksa, ale pojawia się za telewizje w wysokości 5 zł.

Zawsze możesz zamówić go na allegro i zapłacić jednorazową opłatę :slight_smile: