Opinie użytkowników o Livebox oraz różnica kart dźwiękowych

(Kielbas99) #1

Witam. Posiadam internet z Neostrady 1mb. Mam możliwość zakupić większą prędkość tyle że z Liveboxem. Chciałbym was zapytać (osób które posiadają liveboxa, lub miały z nim kontakt) czy warto zainwestować w liveboxa. Aktualnie posiadam modem ZXDSL 852. Liveboxa podłączyłbym kablem do komputera, a moja siostra korzystałaby z WiFi (posiada laptopa). Czy nie będzie żadnych problemów? Jeszcze raz proszę o szczere opinie.

Drugim problemem jest wybór kart dźwiękowych. Czym różnią się te oto dwie karty:

Którą lepiej zakupić (posiadam pieniądze na obydwie). Karta oczywiście do gier (także zamierzam słuchać muzyki lecz w mniejszym stopniu).

(Żółta`Ciżemka) #2

Nie opłaca się liveboxa same z nim problemy(restarty itp.) , lepiej miec porządny router/ modem.

Apropo kart muzycznych do gier znacznie lepszy jest Xi-fi gamer. Asus emuluje efekty dźwiękowe (progrmowo) a creative sprzętowo.

Ale za to w muzyce lepszy jest xonar

http://www.allegro.pl/item800518924_asu ... sklep.html Ta jest lepsza, tamta to do muzyki a ta bardziej do gier (chyba). Ale bardziej polecam Gamer. Musisz mieć do tego dobre słuchawki albo dobre głośniki bo inaczej nie odczujesz róznicy.

pozdro

(Kielbas99) #3

Jedna opinia mi nie starczy, może ktoś potwierdzi? :stuck_out_tongue:

(Żółta`Ciżemka) #4

Mało? To nie opinia to fakty :stuck_out_tongue:

Poczytaj sobie recenzje, bo nikomu oprócz mnie nie chce się odpowiadać :wink: