Opinnie o Poczcie Polskiej


#1

Witam . 29 lipca zakupiłem laptopa i jak na razie jeszcze go nie mam , paczka powinna już dawno dojść .

Już i tak wiele paczek które miało do mnie przyjść było opóźnione nawet o tydzień !

Ja uważam że to złodzieje i tyle .

Co wy myślicie o poczcie polskiej ?

Czy zaginęło coś wam kiedyś na Poczcie ?

Czy paczki dotarły na czas?


(adam749) #2

JA niezauważyłem, że to złodzieje. Przesyłki z allegro lecą max 4 dni, a czasami zamawiałem z różnych końców polski.


#3

Obejrzyj to :


(Ktrojanek) #4

Do mnie priorytet szedł 7 dni roboczych z miasta obok praktycznie :smiley:

Jeśli chodzi o przesyłki, paczki, to kiedyś stojąc na poczcie słyszałem, jak jedna kobieta czekała ponad miesiąc na paczkę... :slight_smile:


(Legia 87) #5

możesz sprawdzić w którym miejscu w Polsce jest ta paczka, mi raz zaginęła paczka na poczcie, gdyby nie porządny dostawca, który sam dostarczył 2 egzemplarz to bym w ogóle nie miał jej.


(Marcinb677) #6

Mnie kiedy korzystałem poczty polskiej na szczęście nic nie zginęło, ale teraz zacząłem korzystać z prywatnych usług pocztowych. Przynajmniej mam pewność że paczka dotrze do domu na czas i w całości, po prostu nie chce ryzykować utraty moich pieniędzy poprzez pocztę a później latać z reklamacjami i czekać bóg wie ile na rozstrzygnięcie reklamacji i zwrotu pieniędzy (o ile w ogóle coś by zwrócili)...


(Pawel Ciacho) #7

No ja nigdy nie miałem problemów z pocztą polską. Często też zamawiałem przedmioty na allegro.pl i odbierałem pocztą i było git. Ale po obejrzeniu filmu z youtube szczena mi opadła. Po prostu shit :evil:


(Marekglapa) #8

Mnie poczta polska nigdy nie zawiodła. Tylko raz otrzymałem paczkę po tygodniu od wysłania. Priorytety są u mnie w max 3 dni.


(hevet) #9

Jak się zamawia tak wartościowe przedmioty to się wybiera przesyłkę kurierem a nie oszczędza 5 czy 10zł na przesyłce a potem płacz.


(Kozik Vel 17) #10

Mi tam jeszcze nic nie zginęło, ale mojemu kumplowi telefon wciągło a filmik pokazuje całą prawdę prawdę i tylko prawdę :slight_smile:


#11

Ja bardzo chętnie zapłacił za kuriera ale niestety sprzedający nie udostępniał takiej możliwości


(hevet) #12

To jakiś lipny sprzedający.W moim przypadku wszystkie przedmioty jakie zamówiłem poprzychodziły,nie było żadnych problemów.


(VPN) #13

Dziś było o tym w programach informacyjnych. W zeszłym roku zagubiono (czyli w większości ukradziono) na poczcie ponad 200 tys. przesyłek. To oczywiście dane oficjalne. Do tego dochodzą jeszcze zaginięcia niezgłoszone. Śmiało można szacować na pół miliona przesyłek.


(eyeti) #14

Ja mam przykre doświadczenia z pocztą polską.

Kupiłem telefon (na szczęście o niskiej wartości).

Telefon został wysłany, i przesyłka zginęła na poczcie.

Jeżeli zginie wam przesyłka, to zgłoście się do sprzedającego i poproście o wybranie się na pocztę i zgłoszenie wniosku o zaginięcie przedmiotu.

Poczta polska wypłaci odszkodowanie tylko że czeka się długo coś około 4 miesięcy.

Pozdrawiam


(Iwan Wojtek) #15

U mnie to z Pocztą Polską różnie. Czasem przesyłki dochodziły szybko, czasem wolniej. Ale po ostatniej podwyżce cen (najtańsza paczka 13zł) to już ich praktycznie skreśliłem. Dopłacę 3zł i mam kuriera z pewną przesyłką w ciągu 24h a nie po tygodniu...


(D@widoS) #16

Parę razy kupowałem na allegro i zawsze wybierałem pocztę polską gdyż kurierem mi się nie opłacało, 9 zł a 20/25 to jest różnica. Paczki przychodziły do 4 dni. Jeden raz tylko przesyłka dotarła do mnie po ponad dwóch tygodniach, była to gra, zapakowana w białej kopercie bąbelkowej, a na odwrocie cały odcisk buta :expressionless: . Musiałem ją przyjąć, bo już za nią zapłaciłem, na szczęście przesyłka nie została uszkodzona. Przy kwocie większej niż 100zł na pewno wybiorę firmę kurierską(sprawniej, bezpieczniej i milej).


(Morietto) #17

Poczta okrada! !!


(cabis) #18

u mnie poczta polska działa w ten sposób że przesylka dociera zawsze po 7 dniach i to niezależnie czy to przesylka z drugiego końca Polski czy miasta oddalonego o niecałe 40 km raz tylko zdażyło się że paczka była strasznie brudna :expressionless: nie wiem co oni z nią robili ale zawartość na szczęście ok


(fiesta) #19

(Kostrzewa83) #20