Opis DVDShrink

(Yogi Fazzi) #1

witam,

szukam linku do opisu i sposobu użycia programu DVDShrink

dzięki z góry

(Monczkin) #2

skoro, te rzeczy są na płycie, to znaczy, że są potrzebne - pewnie chodzi ci o usuwanie zabezpieczeń ??

(Yogi Fazzi) #3

akurat nie, mam na myśli reklamy

(lazikar) #4

A jak chcesz usunąć reklamy tym programem. Zreszta bezsens

(Yogi Fazzi) #5

to podajcie proszę nazwę programu którym można to zrobić i link z opisem ja kto uczynić

(W32 Sasser) #6

Możesz spokojnie użyć DVD Shrink albo DVDDecrypter (ma polski interfejs). Oba programy służą do zrzucenia zawartości płyty DVD z filmem na dysk i potrafią "zdjąć" zabezpieczenie. Potem możesz wypalić płytę DVD w programie Nero albo innym, jaki masz. Dodajesz te pliki, które chcesz, a większość programów do nagrywania posiada opcję, aby zmieścić film na standardowej płycie DVD 4,7GB.

(Yogi Fazzi) #7

mozesz podać nazwę tych programów za pomocą których możemy zmieścić film na płytce DVD 4,7 GB

(Koks497) #8

No to koledze sie cos chyba pomylilo , DVD Decrypter jest do zrzucania filmow na dysk , a DVD Shrink jest do zmiejszania rozmiarow DVD do takiego jaki sobie zyczymy (oczywiscie wszystko kosztem jakosci) , mozna rownierz usowac reklamy ... sciezki dzwiekowe .... mozna nagrac film bez menu .... bez dodatkow itd .

Ogolnie DVD Shrink jest programem dzieki ktoremu mozemy przygotowac film do nagrania na plytke 4.7 GB ... odejmujac niepotrzebne dodatki lub poprostu dekompresujac film do 4.7 GB .

(Yogi Fazzi) #9

podajcie w końcu proszę jakiś link gdzie dowiem się jak uzywać DVDShrink

(Koks497) #10

http://www.google.pl tam napewno cos znajdziesz :twisted:

Moze myslisz ,ze za ciebie bede szukal ?

A wiec wykonalem robote za ciebie ... zajelo mi to jakies 2 min. .....

http://enklawa.frih.net/readarticle.php?article_id=6

(Yogi Fazzi) #11

wielkie dzięki Klin, przyznam sczerze że szukałem, ale widocznie nieskutecznie, jeszcze raz wielkie dzięki

temat uważam za zamknięty

pozdrawiam

(W32 Sasser) #12

Chyba kolega źle odczytał. Napisałem:

Jeśli chodzi o zmniejszenie płyty do 4,7GB to:

Ja używam Nero 7 do zmiany wielkości filmu DVD i tak napisałem w poście. Można to również zrobić w CloneDVD.