Opisy folderów

Ostatnio kupiłem nagrywarkę, nagrałem Moje Dokumenty (po pomyślnym skanowaniu antywirusem) na płytę i sformatowałem dysk. Zainstalowałem ponownie system. Skopiowałem teraz dane i co się okazuje. Standardowy folder “Moje obrazy” ma opis: @Shell32,-12688. Przed formatowaniem skopiowany folder też miał ten opis. Gdy po wejściu do folderu chcę “dostosować ten folder” występuje błąd. W celu edycji skontaktuj się z administratorem. Ciekawe, bo w koputerze jest 1 użytkownik, nawet nie muszę wpisywać hasła przy włączaniu. Czyja to wina? A i jeszcze jedno. Te dokumanty zajmują 4,5 GB. Kiedy patrzę na mój dysk twardy, ile miejsca zostało jest napisane: 8,47 GB. Jak to możliwe, jeżeli mój dysk ma 9,48 GB, a Moje Dokumenty zajmują 4,5 GB?

No coś się niewątpliwie zrąbało. :slight_smile:

Sprawdź na płycie czy na pewno masz dane w katalogu.

Jeśli tak to spróbuj przenieść same dane do katalogu moje dokumenty na dysku twardym a katalog na płycie zostaw w spokoju.

Jeśli zrobiłeś format po zapisaniu owych dokumentów to nic tam nie powinno być. Co w tym dziwnego ? Opisz dokładniej problem. Czy te 9,48GB to jedna z partycji na jakimś większym dysku? Czy jest to partycja systemowa ?Dziwne jest że system zajmuje ci tylko około 1GB no chyba że nie jest to XP

Mam jeden dysk - Samsung - 9,48GB - bez partycji. System Windows Millenium, jak zauważyliście.

@Shell32,-12688. - ten opis miał folder przed formatowaniem i na płycie, bo nagrałem poszczególne foldery z Moich Dokumentów.

Zastanawia mnie dlaczego nie mogę tego edytować, na kompie nie ma żadnych użytkowników.