Opłaca się go trzymać czy sprzedać?

Witam,

Mam jeden komputer, który mam już od dawna i tak naprawdę służył tylko do pisania prac, ale teraz myśle nad jego modernizacją bądz sprzedażą za marne grosze.

Więc pytam się was bo znacie się lepiej odemnie.

Oto skrócony wyciąg z programu AIDA.

http://darobb.org/raport.htm

Narazie dołożyłem 128MB pamięci, jeżeli miałbym trzymać ten komputer to nie do grania tylko internet i pisanie prac.

Jeżeli go zatrzymam to raczej kupie kontroler USB.

A jeżeli nie opłaca się go trzymać to ile byście za niego dali?

NIC lub max 100 zł.

czyli nie opłaca się go trzymać?

Zapomniałem powiedzieć ze komputer posiada wbudowany modem 56kb/s firmy Motorola i zintegrowaną karte dzwiękową i graficzną.

Na twoim miejscu bym go sobie zatrzymał. Zawsze może słuzyć jako rezerwowy, kiedy podstawowy wyzionie ducha a niebędziesz miał kasy na kupno np, nowej płyty głównej to ten masz jak znalazł. I niebędziesz się martwił że np. do końca miesiąca zostaniesz bez netu. :wink:

wystarczy Ci ten komp do tego co robisz? Bo jak tak to mija się z celem kupowanie lepszego kompa(a pewnie masz ograniczone fundusze).

Na jakim systemie siedzisz? Pewnie 98 :wink:

Ja posiadam już jeden komputer dość dobry…ale mam drugi i chciałem go dać do swojego pokoju, nawyżej będe na nim siedział w internecie…mam Windowsa 2000 ale działa dość szybko a co?

Warto trzymać mam sobie zamiar kupić laptopa lub blaszaka nie za mocnego do internetu pobiera mało prądu i im słabszy procesor to nie wymaga wydajnego chłodzenia np. widziałem Compaqa bez ani jednego wentyla [nie słyszalny] i moża na nim oglądać filmy DVD bez zaciachów.

Ja mam starszego kompa podobnego do twojego ( to znaczy po modernizacjach ) Proc: Celeron 400, RAM 216 i 26GB dysk twardy i nawet ładnie XP śmiga :D. To znaczy nie jest to Pentium 4, ale do Netu+GG+Muza jak najbardziej wystarcza :D. Nie opłaca ci się go sprzedawać bo dostaniesz za niego jakieś 100-200zł :D. Lepiej sobie go schowaj. Zawsze może się przydać :D.