Opłaca się kupić teraz którąś z konsol?

(Mnakonieczny92) #1

Witam :slight_smile:

Przymierzam się do zakupu X360 (ew. PS3 ale jedyny tytuł który mnie kusi do God Of War 3 w który równie dobrze mogę pocisnąć u kolegii) Zastanawiam się czy opłacalny jest zakup konsoli Xbox360 w momencie kiedy jej “odświeżona wersja” pojawiła się na amerykańskim rynku? Czy to oznacza zaprzestanie produkcji “starej” wersji i rownoznaczny? spadek ceny? Bo szkoda żebym zapłacił za wersję Elite 120GB 900-1000zł a za miesiąc okaże się że będzie w cenie Arcade.

W jakie gierki warto przyorać oprócz Gears Of War 1 i 2 (Czekam na 3:D)? Będzie to moja pierwsza konsola. (Wcześniej miałem styczność z PS2)

Pozdrawiam!

Wr0bel :slight_smile:

(Mrylec) #2

Po wejściu na rynek “slimki” x360 starsze wersje mają stanieć o 50$, Arcade będzie kosztować ok. 500zł. Ja osobiście sam się teraz napalam na nowego xklocka, zobaczymy jak wypadnie w testach, i czy nie będzie problemów z nim.

(Łukash) #3

np Dead Space(niedługo 2) ,Collin McRea Dirt 2 ,Assasin Creed 2,COD:MW2,Mass Efect 2,jest dobrych gier sporo.

(Mnakonieczny92) #4

Ja też :smiley: W końcu można go postawić pod telewizorem bo ładnie się prezentuje.

(Łukash) #5

Wygląda nieźle, tylko żeby nie było E74 :lol:

(Filipmoto2010) #6

Oczywiście zawsze sie opłaca kupić psp na drogę .

(Mrylec) #7

nowy xklocek jest ładny i z tego co można na razie przeczytać, to dobrze się prezentuje, chociaż “slimką” ciężko jest go nazwać, bo wcale nie wydaje się być mniejszy od poprzednika, na pewno jest lżejszy ;]. czekam na testy :wink:

ms ma ponoć wydać jeszcze jedną wersje, taki odpowiednik Arcade, który będzie o ileś tam $ tańszy. Myślę że różnica będzie taka że dysk będzie 120GB, będzie bez Kinect w zestawie, i ew. będzie bez Headsetu. Miejmy tylko nadzieje że usuną WI-FI ;x.

Nie śpię na pieniądzach, więc czekam na tańszą wersje :slight_smile:

(system) #8

nie opłaca się za drogi interes z oryginałami a po przeróbce blokada konsoli na multi