Opłaca się zaktualizować XP - Pro do Visty Ultimate

WItam tak jak w tytule tematu , ppłaca się zaktualizować XP - Pro do Visty Ultimate

oczywiście wszystko legalne :slight_smile: a jest możliwość uaktualnienia zamiast Ultimate do Home Premium?

hehe. no zależy jakiego masz kompa

Podaj konfigurację i do czego używasz swojej maszyny. Jeśli nie masz w miarę mocnego kompa a jesteś zapalonym graczem to odpowiedź brzmi nie :).

Nie warto… vista ma wiele wodotrysków, parę fajnych rzeczy typu nowe narzedzie wyszukiwania, ale w sumie wszystko to można mieć na Xp… ponadto ma problemy z sterami i ma wysokie wymagania… jednym słowem jeżeli już korzystać w Wina, to tylko XP:) moim skromnym zdaniem…

Jeżeli masz nowego, dobrego kompa to weź Vistę.

Natomiast jeżeli masz komputer nieco starszy, wybierz Xp-ka.

Może i ma za wiele wodotrysków i parę nowych gadżetów, ale nie mogę zgodzić się z Tobą jeżeli chodzi o sterowniki. Sterowniki z Windows XP w większości przypadków dają się zainstalować pod Vistą (ja nie miałem żadnych problemów. A co do wymagań to teraz już nie problem, większość kompów ma już 512 MB RAM, a tyle potrzebuje Vista.

(oczywiście najwiekszy konfort jest 1 GB i wyżej.

Moim zdaniem zaktualizował bym do Windows 3.11 - wymagania są mniejsze niż w XP i w ogóle to świtny system i nie ma tych niepotrzebnych wodotrysków… :stuck_out_tongue:

Rozumiem, że to miała być ironia?

Co do autora tematu - zależy, jaką masz konfigurację komputera. Jeżeli masz nowego, lub prwawie nowego (zależy co rozumieć przez prawie), zainstaluj Vistę. Jeżeli sprzęd starszy, to odpuść sobie - instalując na starym komputerze Vistę, na starcie zrazisz się do niej, ponieważ nie będzie bardzo dobrze chodziła.

Zainstaluj doradcę uaktualnienia i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.