Opłaca sie?

komputery rożni się :

1 ma geforce 9800gt procesor intel core quad q8200 i dysk 500 gb

2 ma geforce 9600gt procesor intel core duo e7300 i dysk 320 gb

a różnica w cenie to 600zł

Nie opłaca się kupować komputerów gotowych! Podaj kwotę jaką dysponujesz to pomożemy Ci coś złożyć lepszego w 50% o tego gotowca :slight_smile:

wez drugi komp i podkrec procesor do 3,8GHz i grasz we wszystko chyba, ze chcesz pograc w GTA IV na srednio wysokich detalach.’

A swoja droga nie lepiej złozyc nowy zestaw, a nie kupowac gotowce?

Myśle że jednak opłaca się dołożyć do zestawu nr 1 o ile potrzebny Ci procesor 4rdzeniowy większy dysk i mocniejsza grafika, wszystko zależy do czego będzie służył komputer.

Postarał bym się jednak stargować do tych 5 stówek różnicy i brał nr1

Choć ogólnie to zdecydowanie popieram ixrw0w

No mozesz kupić. Za dużo nie bedziesz przepłacał.

nie mogę poskładać bo na raty

Zamawiasz w sklepie internetowym podzespoły do kompa i przy zakupie wybierasz raty i potem na ile tych rat ma być i masz zagwarantowany lepszy sprzęt składaka niż gotowego kompa. Proponuje tak zrobić bo tam tego się nie opłaca…

Tylko że procenty tych rat moga mu nie pasować.

ogólnie moi rodzice sie na cos takiego nie zgodza

No to ja bym jednak radził dołożyć do 1 zestawu. Jesli rodzice zgodzą sie dołożyć 600zł

Ja bym 2 brał bo i tak wszystko na nim pójdzie a oszczędza pieniądze i można coś rozbudować później lepiej za te 600zł + dodatkowe dwie, trzy stówy.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Niby co on tam rozbuduje? kupi za 2lata nową karte graficzną? albo 10GB ramu? dla mnie to nie ma sensu, od razu brał bym lepszy, ponieważ tam jest może nie dużo lepszy ten zestaw nr 1 ale za to równomiernie.

Zresztą myślisz kategoriami, “bo teraz”. Że teraz wszystko na nim pójdzie nie znaczy że za pare miesięcy też, nie ma co kupować na styk.

comamawpisc, Swoją drogą, możesz zamówić np tutaj http://flop.pl/ normalnie wybierasz sam części klikasz “wyślij”, w następnym oknie podajesz swój e-mail, w uwagi piszesz że interesuje Cię taki komputer jaki złożyłeś ale na raty i oni Ci normalnie dadzą.

Raty będą od sumy całego komputer, normalnie jak byś brał cały komputer w sklepie, nie że raty na poszczególne części czy coś…najnormalniejsze raty na komputer.